شنبه 04 خرداد 1398
ضرورت تسریع در راه اندازی ایستگاه سنجش آلایندگی هوا در دشتی (کدخبر: 3289)
ضرورت تسریع در راه اندازی ایستگاه سنجش آلایندگی هوا در دشتی عبدالله نادری در نشست با مدیرکل محیط زیست استان بوشهر اظهار داشت: در حال حاضر تجهیزات این ایستگاه در سطح استان خریداری شده است که انتظار داریم در راه اندازی و نصب آن تسریع شود تا بهتر در سطح شهرستان تصمیم گیری شود.
وی از تلاشهای محیط بانان شهرستان تقدیر کرد و افزود: علی رغم کمبود امکانات و حجم بالای ماموریت ها ولی عزیزان محیط بان با عشق، علاقه و از خودگذشتگی به نحو مطلوب ماموریت های محوله خود را انجام می دهند.
نادری ادامه داد: دشتی به لحاظ وسعت دومین شهرستان استان محسوب می شود که نیازمند توجه جدی به آن می شود.
وی بر ضرورت مشارکت بیشتر مردم در ماموریت ها محیط زیست تاکید کرد و گفت: محیط زیست در اجرای ماموریت های خود از ظرفیت های سازمانهای مردم نهاد در سطح شهرستان بیشتر استفاده کند.
مدیر کل محیط زیست استان بوشهر نیز گفت: محیط بانان استان بوشهر با تمام مشکلات و کمبودها کار و تلاش می کنند و ماموریت های محوله را به نحو مطلوب انجام می دهند.
فرهاد قلی نژاد از فعال کردن کارگروه پسماند در سطح شهرستان تقدیر کرد و افزود: در حال حاضر پنج دستگاه سنجش آلایندگی هوا در سطح استان وجود دارد که باید با پیگیری های لازم این رقم را افزایش دهیم.
وی همچنین از تعاملات و همکاری های خوب در سطح استان تقدیر کرد و ادامه داد: اخیرا تعداد زیادی از پرنده های نایاب در سطح استان با مشارکت خوب نیروی انتظامی در سطح استان کشف و ضبط شد.


   1397/9/15 10:55        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )