شنبه 04 خرداد 1398
۸۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان دشتی اختصاص یافت (کدخبر: 3287)
۸۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان دشتی اختصاص یافت عبدالله نادری در نشست بررسی مسائل و مشکلات کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دشتی اظهار داشت: تاکنون بخشی از این تسهیلات توسط بانک های عامل در سطح شهرستان پرداخت شده و برخی نیز در دست اقدام است .
وی با بیان اینکه با پرداخت این تسهیلات فضای کسب و کارجدیدی در شهرستان راه اندازی شده است ، افزود: با روی کار آمدن دولت تدبیر وامید توجه خوبی به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و اقشار آسیب پذیر جامعه صورت گرفته است.
نادری تصریح کرد: در حال حاضر کمیته امداد دو هزار 300 خانوار تحت پوشش دارد که در هشت ماهه اول سال جاری بالغ بر 20 میلیارد ریال مستمری پرداخت  کرده است.
وی ادامه داد: احداث مسکن برای مددجویان نیز یکی دیگر از اقدامات ارزشمند دولت برای بوده به طوری که اخیرا با عنایت استاندار بوشهر هزار واحد مسکونی جدید دیگر برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر احداث که از این تعداد 149 واحد آن در سطح شهرستان ساخته می شود.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دشتی نیز گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) با حمایت های خوب دولت همواره منشا خیرات و برکات زیادی بوده است.
اسماعیل فقیه با بیان اینکه این نهاد در فصول مختلف از جمله عمران، مسکن، درمان، فرهنگی، مشاوره، خدمات، مالی و خودکفایی خدمات ارائه می دهد، افزود: در هشت ماهه اول سال جاری این نهاد به سه هزار خانوار مستمری و غیر مستمری خدمات ارائه کرده است .
وی تصریح کرد: در دو سال گذشته با مشارکت سپاه 100 واحد مسکونی برای مددجویان ساخته شده و 14 واحد نیز در در دست ساخت است.
فقیه یادآور شد: در هشت ماهه اول سال جاری 50 میلیارد ریال برای مددجویان کمک بلا عوض در فصول مختلف صورت گرفته است.

   1397/9/14 16:36        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )