شنبه 04 خرداد 1398
فرماندار دشتی در اقدامی ارزشمند آثار معلولین دشتی را خریداری کرد (کدخبر: 3286)
فرماندار دشتی در اقدامی ارزشمند آثار معلولین دشتی را خریداری کرد عبدالله نادری  در بررسی مسائل و مشکلات معلولین شهرستان دشتی اظهار داشت: در حال حاضر دو هزارو500 معلول در سطح شهرستان وجود دارد که نیازمند توجه جدی هستند.
وی افزود: انتظار داریم اداره کل بهزیستی توجه ویژه ای به این شهرستان داشته باشد واعتبارات خوبی برای دشتی پیش بینی کند.
نادری با تاکید بر اینکه در حوزه پیشگیری باید اقدامات بیشتری صورت بگیرد، گفت: در زمینه آموزش و پیشگیری از معلولیت در سطح شهرستان باید کارها و اقدامات بیشتری انجام داد  و اطلاع رسانی لازم نیز در این خصوص صورت بگیرد.
وی ادامه داد: در هشت ماهه سال جاری هشت میلیارد ریال تهسیلات اشتغال زایی برای مددجویان بهزیستی پرداخت شده که زمینه اشتغال 45 نفر را فراهم کرده است.
فرماندار دشتی همچنین دستگاههای اجرایی شهرستان را مکلف به خریداری از آثار صنایع دستی معلولین کرد و تصریح کرد: در جهت حمایت از این عزیزان ضرورت دارد مدیران آثار صنایع دستی معلولین در سطح شهرستان را خریدار کنند.
لازم بذکر است فرماندار دشتی به مناسبت 12 آذر روز جهانی معلولین ضمن بازدید از اداره بهزیستی شهرستان، مدرسه استثنایی مهر و مرکز حرفه آموزشی توانبخشی معلولین جهش در اقدامی ارزشمند برخی از آثار معلولین شهرستان خریدار کرد .
 

 
 

بازدید از اداره بهزیستی شهرستان دشتی


بازدید از مدرسه استثنایی مهر خورموج


بازدید از مرکز حرفه آموزشی توانبخشی معلولین جهش
   1397/9/13 18:39        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )