شنبه 04 خرداد 1398
ساخت ۱۱۸ واحد مسکونی ویژه مددجویان روستایی کمیته امداد دشتی آغاز شد (کدخبر: 3276)
ساخت ۱۱۸ واحد مسکونی ویژه مددجویان روستایی کمیته امداد دشتی آغاز شد در خجسته سالروز پیامبر رحمت و هم‌زمان با آیین عملیات اجرایی پروژه مشارکتی یک‌هزار واحدی مسکن مدد جویان کمیته امداد در ا ستان بوشهر آغاز عملیات 118 واحد مسکن مددجویان کمیته امداد در شهرستان دشتی آغاز شد.
فرماندار شهرستان دشتی در این آیین ضمن تبریک میلاد باسعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) هفته حدت و هفته بسیج اظهار داشت: از اقدام و پیگیری‌های مجدانه استاندار بوشهر نسبت به ساخت یک‌هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد قدردانی می‌کنم.
وی افزود: ساخت واحدهای مسکونی با تلاش استاندار و کمیته امداد در دولت تدبیر و امید کاری ماندگار در استان بوشهر است.
نادری از آغاز ساخت 118 واحد مسکونی در دشتی خبرداد و بیان کرد: در شهرستان دشتی 118 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد احداث می‌شود که از این تعداد 61 واحد در روستاهای بخش کاکی و 57 واحد نیز سهم بخش مرکزی است.
فرماندار دشتی با بیان اینکه این 118 واحد مسکونی در همه روستاهای دشتی ساخته می‌شود گفت: همه ما وظیفه‌ داریم تا در خدمت‌رسانی بی‌منت به جامعه هدف و توانمند کردن این عزیزان تلاش کنیم.
نادری با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به محرومان و مستضعفان گفت: با مشارکت همه‌جانبه در رسیدگی به مشکلات مددجویان زمینه را برای رشد و شکوفایی بیش‌ازپیش این عزیزان که صاحبان انقلاب هستند فراهم کنیم.

   1397/9/4 09:37        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )