یکشنبه 01 اردیبهشت 1398
160 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در دشتی پرداخت شد (کدخبر: 3261)
عبدالله نادری در نشست با دهیاران و شوراهای اسلامی بخش مرکزی با بیان اینکه در حال حاضر اشتغال مهمترین دغدغه مردم است، اظهار داشت: در حال حاضر فرصت های شغلی خوبی در سطح شهرستان وجود دارد که باید از این ظرفیت ها به نحو مطلوب استفاده کرد.
وی با اشاره به اینکه در حوزه کشاورزی، آبزی پروری، صنایع دستی و غیره ظرفیت های شغلی خوبی وجود دارد، افزود: انتظار داریم دهیاران و شوراها اهتمام جدی به این بخش ها در جهت ایجاد فضای کسب و کار داشته باشند.
نادری تصریح کرد: روستاهای فاقد بیکار در سطح شهرستان شناسایی شده که باید این روستاها تا پایان سال اقدامات خود را در خصوص اشتغال افراد روستا انجام بدهند.
وی با تاکید بر اینکه فرهنگ کار در شهرستان تقویت شود، ادامه داد: تاکنون 160 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در سطح شهرستان پرداخت شده است.
فرماندار دشتی یادآور شد: برخی از شوراها و دهیاران در زمینه اشتغال کارهای خوبی انجام دادند که از این تلاش ها تقدیر وتشکر می شود .
وی خاطر نشان کرد: در حوزه صنایع دستی در چند ماه اخیر اقدامات ارزشمندی صورت گرفته که می طلبد این حوزه گسترش یابد و از طرفی نیز در این مدت در زمینه بازار فروش محصولات نیز پیگری های خوبی صورت گرفته است.
نادری گفت: باید از ظرفیت آموزش استفاده کنیم و از طرفی نیز این آموزش ها باید متناسب با نیاز مردم و بازار کار باشد.
 

   1397/8/13 13:27        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )