پنجشنبه 02 اسفند 1397
معرفی مشاور رسانه ای ومطبوعاتی فرماندار شهرستان دشتی (کدخبر: 3239)
معرفی مشاور رسانه ای ومطبوعاتی فرماندار شهرستان دشتی عبدالله نادری در نشست بررسی نقش رسانه‌‌ها در تحقق مطالبات جامعه اظهار داشت: با توجه به توسعه فضای مجازی، رسانه‌ها می‌توانند بیش از گذشته در خدمت مردم و جامعه باشند و نقش رسانه‌ها و مطبوعات در ارتقای سطح امنیت جامعه بسیار حائز اهمیت است.
فرماندار شهرستان دشتی با بیان این‌که یکی از راه‌های پیشرفت و ترقی کشورها سرمایه‌گذاری بر روی جوانان و نسل آینده است گفت: یکی از برنامه‌های ما توجه به نسل جوان است زیرا معتقد هستم باید از جوانان به‌عنوان نیروی فعال، پرتلاش، متحرک و با احساس که می‌تواند نقش خوبی در پیشرفت یک جامعه داشته باشد استفاده کرد و بهره جست.
وی بیان کرد: مشاوران متفکر و کاردان می‌توانند در پیشرفت امور مسئولان اجرایی شهرستان را ترغیب و حمایت کند.
نادری بیان کرد: در عصر ارتباطات و انتقال اطلاعات در فضای مجازی، رسانه و مطبوعات مشاور می‌تواند از طریق نمایه کردن اخبار گوناگون شهرستان دشتی و انتشار آن‌ها و جلب‌توجه افکار عمومی به‌ویژه در جوامع دارای فضای باز سیاسی و اجتماعی بپردازند.
فرماندار دشتی تأکید کرد: جوانان امید فردا ایران اسلامی، سازنده سرنوشت امروز جامعه هستند که باید امروز مسئولیت اجتماعی را به دست جوانان سپرد زیرا توسعه پایدار باید به دست توانمند جوانان ما تحقق یابد.
وی افزود: آن کشوری می‌تواند به پیشرفت و ترقی دست پیدا کند که از نظر گرفتن مشارکت وسیع جوانان در مسائل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی استفاده کند همان‌طور که در 8 سال دفاع مقدس از تفکر جوانان استفاده کردیم و پیروز شدیم.
نادری بیان کرد: یکی از مهم‌ترین عوامل توسعه فرهنگی جامعه نشانه‌های پویایی و تحرک هر جامعه است زیرا توسعه فرهنگی، نه‌تنها عامل اصلی رشد خودآگاهی جمعی، بلکه زمینه‌ساز توسعه اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و پیشرفت و پیش‌شرط حل بنیادی مسائل و رفع مشکلات فراگیر جامعه است.
فرماندار دشتی افزود: همه مسئولان ادارات توجه جدی به رسانه‌ها دارند و رسانه‌های شهرستان دشتی نیز مشکلات مردم و جامعه را به‌خوبی انعکاس دهند و بسیاری از کمبودها و مشکلات این شهرستان به‌واسطه عملکرد درست و خوب خبرنگاران در قالب انعکاس مطالبات و مشکلات مردمی برطرف شده است.
در این نشست فرماندار دشتی در حکمی مهدی عالی‌پور را به‌عنوان مشاور رسانه‌ای و مطبوعاتی فرمانداری معرفی و تأکید کرد انتظار داریم مشاور همه رویدادهای خبری شهرستان را به‌موقع و بدون وقفه برای انعکاس در اختیار خبرنگاران قرار دهند.
 
 


   1397/7/22 08:27        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )