پنجشنبه 02 اسفند 1397
شرکت های دانش بنیان در شهرستان دشتی تقویت شود/افزایش نظارت بر طرحها (کدخبر: 3230)
شرکت های دانش بنیان در شهرستان دشتی تقویت شود/افزایش نظارت بر طرحها عبدالله نادری در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان دشتی با اشاره به نقش موثر شرکت های دانش بنیان اظهار داشت: شرکت های دانش بنیان نقش موثری در اقتصاد مقاومتی دارند و دولت نگاه مثبتی در جهت حمایت از این شرکت ها دارد.
وی افزود: در دنیای امروز دانش و فناوری در توسعه کشورها نقش مهم و موثری دارند  و در توسعه اقتصادی فقط حجم سرمایه و بازار مهم نیست بلکه دانش اثر گذار است.
نادری بر ضرورت تقویت شرکت های دانش بنیان در سطح شهرستان تاکید کرد و ادامه داد: مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در جهت تقویت شرکت های دانش بنیان از هیچ تلاشی دریغ نورزند.
فرماندار دشتی با بیان اینکه در حال حاضر 10 شرکت دانش بنیان در سطح شهرستان مشغول به فعالیت هستند، گفت: این شرکت ها با کمترین اعتبار بیشترین شغل را ایجاد می کنند که می طلبد حمایت جدی از این شرکت صورت بگیرد.
وی همچنین از مرکز رشد و فناوری خواست با توجه به ظرفیت و قابلیت های خوب شرکت ها دانش بنیان در جهت معرفی آنها به ادارات شهرستان تلاش کنند.
نادری از پرداخت 164 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در سطح شهرستان خبر داد و خاطر نشان کرد: نظارت بر طرحهای اشتغالزا در دشتی افزایش می یابد.
 
 
 
 


   1397/7/18 13:16        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )