پنجشنبه 02 اسفند 1397
زیر ساخت های لازم برای احداث شهرک گردشگری در فقیه حسنان فراهم شود (کدخبر: 3224)
زیر ساخت های لازم برای احداث شهرک گردشگری در فقیه حسنان فراهم شود عبدالله نادری در نشست با معاون عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه در یکسال گذشته کارهای خوبی در حوزه عمرانی صورت گرفته اظهار داشت: در دهه فجر امسال پروژه های عمرانی خوبی در سطح شهرستان آماده بهره برداری است .
وی افزود: در این مدت با پیگیری های به عمل آمده و عنایت استاندار بوشهر در جهت فعال تر شدن پروژه های عمرانی اعتبارات لازم تزریق شده است.
فرماندار دشتی ادامه داد: از هم اکنون برنامه ریزی لازم جهت رفع مشکلات حوزه آب شهرستان صورت گرفته است و تلاش داریم مشکلات آب شهرستان را به خداقل برسانیم.
وی خاطر نشان کرد: بستر حریم رودخانه مند به عنوان یکی از مصوبات اقتصاد مقاومتی استان انتظار داریم شرکت آب منطقه ای هر چه زودتر نسبت تعیین و تکلیف آن اقدام کند .
نادری اضافه کرد: آب وفاضلاب شهری هر چه زودتر نسبت به تحویل گرفتن آب شهر بادوله و آب وفاضلاب روستایی نیز نسبت به تحول گرفتن آب روستاهای مسیله نیز اقدام کند.
وی گفت: در صرفه جویی آب نیز کارهای خوبی در شهرستان صورت گرفته به طوری آب فضای سبز شهر خورموج از آب شرب جدا و انشعابات غیر مجاز نیز قطع شده است.
فرماندار دشتی با بیان اینکه روستای فقیه حسنان به عنوان روستای هدف گردشگری است، بر ضرورت تسریع در ایجاد زیر ساخت های احداث شهرک گردشگری در این روستا تاکید کرد.
وی ادامه داد: استاندار بوشهر اهتمام جدی در زمینه گردشگری دارد که می طلبد مدیران نیز توجه جدی به این موضوع داشته باشند.

   1397/7/16 14:19        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )