پنجشنبه 02 اسفند 1397
دامداران آموزشهای لازم برای مقابله با بیماریها فرا بگیرند (کدخبر: 3210)
دامداران آموزشهای لازم برای مقابله با بیماریها فرا بگیرند عبدالله نادری در همایش روز ملی دامپزشکی از همه کسانی که در عرصه سلامت برای مردم تلاش می کنند تقدیر کرد و اظهار داشت: دامپزشکی کار مهم و نقش بی بدیلی در عرصه بهداشت و ارتقا سلامت جامعه ایفا می کند.
وی با بیان اینکه 49 درصد از بیماریها در جهان بین انسان و دام است، افزود: امنیت غذایی از چالش های جدی جامعه جهانی است.
نادری بیان کرد: حفظ ارتقاء بهداشت عمومی، امنیت غذایی و حفظ سرمایه دامی از طریق بهداشت دام سه هدف مهم سازمان دامپزشکی کشور است.
وی خاطر نشان کرد: دامپزشکی نقش مهمی در اقتصاد مقاومتی به عهده دارد و توانسته در این بخش به خوبی ماموریت های خود را انجام بدهد.
فرماندار دشتی از تلاشهای رئیس و کارکنان دامپزشکی شهرستان تقدیر کرد و یادآور شد: در این مدت مجموعه دامپزشکی شهرستان خدمات خوبی در ایام مختلف انجام داده و رضایت مندی خوبی در بین مردم شاهد هستیم که از این اقدامات تقدیر وتشکر می شود.
وی با اشاره به اینکه دامپزشکی شهرستان در بخش مواد غذایی بسیار حساس هستند، گفت: این مجموعه همواره پاسخگو مردم هستند و تلاش دارند کارهای مردم را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهند.
نادری تصریح کرد: انتظار داریم مدیر کل دامپزشکی بواسطه عملکرد خوب دامپزشکی شهرستان این مجموعه را مورد تشویق قرار دهد و در تامین تجهیزات و نیروی انسانی مورد نیاز به خوبی آنها ببینند.
وی اظهار کرد: با توجه به گستردگی بخش شنبه و طسوج و تعداد زیاد عشایر و دام ضرورت دارد شعبه دامپزشکی در این بخش راه انداری شود تا شاهد رضایت مندی بیشتر مردم و ارائه خدمات بیشتر به دامداران باشیم.
نادری اضافه کرد: دامداران آموزشهای لازم برای مقابله با بیماریها فرا بگیرند تا بتوانند در مقابله بیماریها پیشگیری کنند.
وی بر ضرورت تقویت قرنطینه در ورودی استان تاکید کرد و اظهار داشت: دامپزشکی  و بهداشت نقش مهمی در حوزه سلامت مردم دارند .
نادری گفت: در سال جاری نیز اعتبارات خوبی به دامپزشکی شهرستان اختصاص داده شده است.


 
 
 
 
 
   1397/7/10 17:07        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )