پنجشنبه 02 اسفند 1397
چهار پروژه آموزشی با اعتبار 11 میلیارد ریال با مشارکت خیرین افتتاح و اجرا می شود (کدخبر: 3194)
عبدالله نادری در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دشتی با بیان اینکه آموزش و پرورش یکی از مباحث مهم شهرستان است، اظهار داشت: در حوزه پرورش هم خانواده و جامعه باید احساس مسئولیت کند و اگر ارتباط بین خانواده و آموزش و پرورش خوب باشد شاهد معضلات اجتماعی نخواهیم بود.
وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس در سطح شهرستان اتخاذ شده است، افزود: همه ادارات، شوراها و مردم در بازگشایی مدارس مشارکت داشته باشند.
نادری بیان کرد: 170 مدرسه با 723 کلاس درس آماده پذیرایی از چهارده هزارو995 دانش آموز در اول مهر ماه است.
وی تصریح کرد: همزمان با بازگشایی مدارس چهار پروژه آموزشی با اعتبار 11 میلیارد ریال با مشارکت خیرین افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.
فرماندار دشتی ادامه داد: با توجه به گستردگی و مشکلات آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند مشکلات را مرتفع کند که می طلبد همه به آموزش و پرورش کمک کنند.
وی اضافه کرد: در سال گذشته دانش آموزان شهرستان افتخارات خوبی در حوزه علمی، آموزشی و ورزشی کسب کردند که از همه این تلاشها تقدیر می شود.
نادری از مشارکت خیرین در احداث فضاهای آموزشی در سطح شهرستان تقدیر کرد و ادامه داد: تلاش داریم در زمینه تعمیر و تجهیز مدارس در تخصیص ها در اولویت قرار بگیرند.
وی همچنین از شوراها و شهرداران خواست نسبت به تقویت کلاس های کنکور اهتمام ویژه داشته باشند و با آموزش و پرورش همکاری داشته باشند تا شاهد موفقیت های بیشتر دانش آموزان در سطح استان و کشور باشیم.


   1397/6/13 06:47        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )