پنجشنبه 02 اسفند 1397
دشمنان تلاش دارند حضور باشکوه مردم در راهپیمایی بزرگ اربعین را کمرنگ جلوه دهند (کدخبر: 3193)
عبدالله نادری در همایش بزرگ عاشورائیان شهرستان دشتی پیشاپیش ماه محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) را تسلیت عرض کرد واظهار داشت: عاشورا متعلق به همه مسلمانان جهان است و اگر عاشورا نبود از دین خبری نبود.
وی افزود: همه باید از این ایام در جهت حفظ دین و باورهای دینی به نحو مطلوب استفاده کنیم.
نادری با بیان اینکه دشمنان تلاش دارند با توطئه های مختلف به دین ضربه بزنند، یادآور شد: دشمنان با ترفندهای مختلف سعی می کنند نظام دینی را ناکارآمد جلوه دهند.
وی با تاکید بر اینکه گفتارهای ما باید وحدت بخش باشد و با اتحاد و همدلی در کنار هم قرار بگیریم، یادآور شد: اگر کسی در شرایط کنونی کشور به اختلافات دامن بزند قطعا در زمین دشمن بازی می کند.
نادری ادامه داد: در این ایام دشمنان برنامه ریزی دارند که اقداماتی انجام بدهند که باعث بی نظمی و جلوگیری از آرامش مردم شود هر چند مسئولین تمام تمهیدات لازم برای برگزاری مراسمات اتخاذ کردند ولی می طلبد مردم و بانیان مساجد نیز مراقب باشند.
وی با بیان اینکه اتحاد، تعامل و همدلی خوبی در سطح شهرستان بین مسئولین وجود دارد، گفت: در صورت اختصاص سهمیه استان برای نذورات قطعا پیگیری های لازم برای جذب آن در سطح شهرستان خواهد شد.
نادری اضافه کرد: علی رغم همه تاکیدات و جلساتی که در زمینه صرفه جویی آب و برق در سطح شهرستان گرفته شد ولی بیشترین مصرف برق در دشتی مربوط به مساجد بود و ما این انتظار را داریم که در این ایام مساجد و حسینیه ها در مصرف آب و برق اهتمام ویژه داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه موکب های سطح شهرستان ساماندهی شود، گفت: دشمنان تلاش دارند حضور باشکوه مردم در راهپیمایی بزرگ اربعین را کمرنگ جلوه دهند و امسال باید با انسجام و هماهنگی بیشتر برنامه های خوبی در شهرستان برگزار شود.
  
 
 


   1397/6/14 06:44        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )