پنجشنبه 02 اسفند 1397
15 هزار دانش آموز در دشتی سال تحصیلی جدید را آغاز می کنند (کدخبر: 3192)
عبدالله نادری در جلسه شورای اداری شهرستان دشتی پیشاپیش ماه محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) را تسلیت عرض کرد و اظهار داشت: دفاع مقدس از بارزترین نقطه عطف حماسی وسیاسی ایران و به عنوان نماد اقتدار، استقلال و حماسه پیشرفت و عزت ملت است.
وی افزود: هر ساله ما دفاع مقدس را گرامی می داریم تا از ایستادگی ملت در برابر مستکبران عالم و اوج ایثار و فداکاری و از خودگذشتگی زنان و مردان قهرمان ایران و بروز خود باوری درجوانان و نقش بی بدلیل رهبری در هدایت جامعه تکریم کنیم.
نادری بیان کرد: قطعا بزرگداشت هفته دفاع مقدس بزرگداشت ایثار، فداکاری، همدلی، وحدت و خودباوری است و دلسوزی، کمک به یکدیگر، احساس مسئولیت، وحدت نیروهای مسلح و دولت و ملت از ارزشهای دفاع مقدس بود.
وی گفت: امروز با توجه به شرایط کشور بیش از گذشته به این ارزشها نیازمند هستیم و باید در قالب هنر صحنه های دفاع مقدس را برای نسل امروز و آینده نمایش دهیم.
نادری بر ضرورت مشارکت همه دستگاههای اجرایی در برنامه های این هفته در سطح شهرستان تاکید کرد ویادآور شد: مدیران از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در سطح ادارات خود تجلیل و تکریم کنند.
وی ادامه داد: دفاع مقدس مربوط به همه است و همه باید در بزرگداشت آن نیز کمک کنند.
فرماندار دشتی با اشاره به برگزاری رزمایش در سطح شهرستان گفت: ادارات نسبت به آزاد سازی نیروهای خود اقدام و برای برگزاری هر چه باشکوه تر این رزمایش با سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی همکاری داشته باشند.
وی به بازگشایی مدارس نیز اشاره کرد و افزود: بازگشایی مدارس یکی از رویدادهای مهم فرهنگی و آموزشی است که می طلبد همه دستگاههای اجرایی و شوراها همکاری لازم با آموزش و پرورش داشته باشند.
نادری با بیان اینکه فضای مدارس باید برای دانش آموزان با نشاط و سرزنده باشد، خاطر نشان کرد: چهارده هزارو 995 دانش آموز شهرستان دشتی سال تحصیلی جدید را در 723 کلاس درس و 170 مدرسه آغاز می کنند.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه برگزاری جشن عاطفه ها در پیش داریم ضرورت دارد برای کمک به دانش آموزان نیازمند همه مردم و ادارات در این کار خیر مشارکت داشته باشند.
نادری یادآور شد: مدیران برای انجام پروژه های عمرانی در سطح روستاها حتما با شوراها و دهیاریها هماهنگی لازم داشته باشند و انتظار داریم در جهت حمایت از تولیدات شهرستان درخریدها از محصولات فرهنگی و صنایع دستی خود شهرستان استفاده کنند.
وی گفت: در جهت ارتباط بیشتر مسئولین با مردم و رفع مشکلات آنها برپایی میز خدمت در تمام ایام سال در شهرها برگزار می شود.
نادری اظهار کرد: هیچ مدیری در شهرستان حق ندارد مردم را نامید کند برخی از موارد دستور می باشد که نیاز به تامین اعتبار نیست.
وی گفت: مدیران از هر روزنه برای رفع مشکلات مردم استفاده کنند تا شاهد افزایش رضایت مندی آنها باشیم.
 


   1397/6/15 06:36        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )