پنجشنبه 02 اسفند 1397
بهورزان شهرستان دشتی تجلیل شد. (کدخبر: 3191)
عبدالله نادری فرماندار شهرستان دشتی  در این مراسم از دست اندرکاران برگزاری این مراسم تقدیر کرد واظهار داشت: امروز در شرایطی سه پروژه مهم نفتی و پتروشیمی با حضور رئیس جمهور به بهره برداری می رسد که جمهوری اسلامی در یک جنگ تمام عیار اقتصادی است و دشمنان تمام تلاش خود را بکار بستند که از این طریق به مردم و نظام فشار وارد کنند.
وی افزود: یکی از مطالبات به حق مردم ارتقا سطح سلامت در جامعه بوده که با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید این مهم تحقق یافت و در این مدت اقدامات ارزشمندی صورت گرفته است.
نادری با اشاره به نقش بهورزان در سلامت جامعه یادآور شد: بهورزان نقش بسزایی در سلامت افراد، پیشگیری از بیماری ها ، بهداشت محیط و غیره دارند.
وی تصریح کرد: نقش این عزیزان در جلب مشارکتهای مردمی بر کسی پوشیده نیست و همواره در این زمینه اثر گذار هستند و اگر می خواهیم در زمینه شاخص های بهداشتی ارتقاء داشته باشیم ضرورت دارد مردم و مسئولین در این زمینه مشارکت کنند.
فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه بهداشت و بهورزان زمینه جلب مشارکت های مردم از طریق آموزش فراهم کنند، گفت: در سالهای گذشته شهرستان در زمینه طلاق وضعیت مطلوبی نداشت و با انجام برخی کارها و فعال کردن کارگروهها به نسبت گذشته وضعیت بهتر شده است .
 
    1397/6/14 07:11        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )