پنجشنبه 02 اسفند 1397
11 پروژه عمرانی در دشتی افتتاح و اجرا شد (کدخبر: 3186)
عبدالله نادری در افتتاح و آغاز عملیات اجرایی این پروژه ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت: این پروژه ها در زمینه عمران شهری، عمران روستایی، بهداشت و درمان،آبخیزداری، راهداری، آب روستایی و اشتغالزایی است.
وی افزود: از این تعداد هفت پروژه شامل خیابان شهید چمران، آسفالت کوچه و معابر، احداث بندهای خاکی، طرح هادی روستای کلل، چهله و درازی و پل خورموج – درازی به بهره برداری رسید.
نادری بیان کرد: همچنین چهار پروژه پایگاه سلامت شهری لقمان حکیم خورموج، هوشمند سازی مبادی ورودی روستاها، عملیات بازسازی خط انتقال چاههای مجتمع لاور شرقی و طرح اشتغال زایی بزرگترین کارگاه تولید مبل و مصنوعات چوبی که زمینه اشتغال بیش از 20 نفر به صورت مستقیم فراهم می کند عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه حمایت از سرمایه گذاران در دستور کار است، گفت: برای رفع واحدهای تولیدی در سطح شهرستان از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزیم.
وی خاطر نشان کرد: دراین مدت شهرداری و شورای شهر اقدامات خوبی در سطح شهر انجام دادند که می طلبد در سال جاری تلاشهای خود را مضاعف کنند تا شاهد رضایت مندی بیشتر مردم باشیم.
نادری با تاکید بر اینکه مدیران در جهت جلب رضایت مردم از هیچ تلاشی دریغ نورزند، یادآور شد: دولت در چند سال اخیر کارهای خوبی در بخش سلامت انجام داده و تحول خوبی ایجاد کرده است.


   1397/6/3 14:55        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )