پنجشنبه 02 اسفند 1397
مشکلات مرغداریهای دشتی با جدیت پیگیر و رفع شود (کدخبر: 3180)
عبدالله نادری در جلسه اقتصاد مقاومتی شهرستان دشتی اظهار داشت: جهاد کشاورزی شهرستان مشکلات مرغداریهای را احصاء تا پس از بررسی به ستاد اقتصاد مقاومتی استان ارسال شود.
وی افزود: برخی از مشکلات این واحدها در سطح شهرستان مرتفع می گردد که می طلبد بانکهای عامل و دستگاههای اجرایی اهتمام ویژه به این موضوع داشته باشند.
نادری با بیان اینکه مشکلات مرغداریهای دشتی با جدیت پیگیر و رفع شود، ادامه داد: بانکهای عامل و دستگاههای اجرایی بدنبال راهکار در جهت رفع مشکل این واحدها باشند.
وی خطاب به ادارات آب و برق شهرستان گفت: ادارات آب و برق در زمان جوجه ریزی بدون هماهنگی از قطع آب و برق واحدهای مرغداری جلوگیری کنند.
فرماندار دشتی ادامه داد: به استناد بند 3 مصوبات نهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع استان موانع تولید استان بانکهای کشاورزی، صادرات و تجارت باید نسبت به توقف صدور اجرائیه و ضبط وثیقه های دریافتی در قبال پرداخت تسهیلات به کشاورزان به مدت شش ماه اقدام کنند.
وی همچنین با اشاره به مشکلات پرداخت تسهیلات دامداران گفت: در بحث پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری جهت کارشناسی اصلاح نژاد از طریق جهاد کشاورزی و دامپزشکی انجام شود.
 
 
 


   1397/5/25 07:00        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )