پنجشنبه 02 اسفند 1397
هنرمندان شهرستان دشتی حمایت می شوند (کدخبر: 3178)
عبدالله نادری در دومین شب کنسرت موسیقی نواکورد که در پلاتوی استاد میرشکاری شهید شهریاری خورموج برگزار شد، اظهار داشت: هنر با شادی و نشاط اجتماعی رابطه نزدیکی دارد و لذتی که هنرمند به جامعه می دهد ماندگارتر است.
وی افزود: مردم شهرستان اهتمام ویژه ای به مقوله فرهنگ و هنر داشته و هنرمندان این دیار همواره در این عرصه حرفی برای گفتن دارند.
نادری تصریح کرد: با توجه به موفقیت ها و ظرفیت های بالایی هنری که در این شهرستان وجود دارد هنرمندان دشتی مورد حمایت قرار می گیرند.
وی با تاکید بر اینکه موسیقی نشاط وشادابی را در جامعه افزایش می دهد، گفت: باید با برخی اقدامات بتوانیم افسردگی را در سطح شهرستان کاهش دهیم.
فرماندار دشتی اضافه کرد: همه مدیران شهرستان باید از ظرفیت هنرمندان شهرستان استفاده کنند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی نیز گفت: هنر تجلی مهمترین نیاز بشر در زیبا ترین شکل یا وسیله است و در جامعه ای که میزان افسردگی بالا است موسیقی بهترین وسیله برای کاهش افسردگی است.
حمید زارعی افزود: موسیقی در وجود ما اثر مستقیم به جا می گذارد و هنر بیان احساسات به وسیله آواها است.
وی ادامه داد: گروه نواکورد به سرپرستی نوازنده و مدرس گیتار انجمن موسیقی فرهنگسرا خورموج گروهی نوظهور است که متشکل از جوانان مستعدی است که موسیقی را جدی دنبال می کنند و در زمان کوتاهی رشد قابل توجهی داشته اند.
زارعی بیان کرد: اجرای هنرمندانه و جذاب با تغییرات زیبایی که در ملودی ها ایجاد کرده اند نشان می دهد آینده درخشانی در پیش رو خواهند داشت.


   1397/5/26 06:56        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )