شنبه 04 خرداد 1398
اقدامات ارزشمندی برای رفع مشکل آب در دشتی انجام شد (کدخبر: 3169)
اقدامات ارزشمندی برای رفع مشکل آب در دشتی انجام شد عبدالله نادری در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان دشتی اظهار داشت: در این فرصت کوتاه با اقدامات خوبی که در سطح شهرستان صورت گرفت مصرف آب و برق کاهش پیدا کرده است.
وی با اشاره به اینکه ادارات موظف به کاهش 10 درصدی برق به نسبت سال گذشته هستند، افزود: باید از ظرفیت های سمن ها و تشکل های غیر دولتی در سطح شهرستان در جهت اطلاع رسانی به مردم به نحو مطلوب استفاده شود.
نادری به برخی اقدامات صورت گرفته در جهت رفع مشکل آب شهر خورموج اشاره کرد و گفت: به زودی یک چاه جدید در شیرینه وارد مدار می شود که حفاری آن به اتمام رسیده و هم اکنون در مرحله تجهیز آن هستند.
وی از اقدامات شهرداریهای شهرستان بویژه شهر خورموج در جهت صرفه در مصرف آب و برق تقدیر کرد و اضافه کرد: دستگاههای اجرایی  موضوع بحران را جدی بگیرند و اطلاعات خود را بروز و آمادگی های خود را حفظ کنند.
نادری با بیان اینکه سند زلزله در حال تدوین است، خاطر نشان کرد: علی رغم همه کمبود های اعتباری ولی با عنایت استاندار بوشهر در کوتاهترین زمان ممکن اعتبارات مورد نیاز برای رفع مشکل آب مردم تامین می شود.
فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه همه دستگاههای اجرایی برای آبرسانی به دامداران همکاری کنند، گفت: همه اقداماتی که دولت در زمینه آب و برق انجام می دهد برای حل مشکلات مردم است.

   1397/5/2 20:23        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )