شنبه 04 خرداد 1398
97 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در دشتی پرداخت شد (کدخبر: 3167)
97 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در دشتی پرداخت شد عبدالله نادری در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان دشتی اظهار داشت: با پرداخت این تسهیلات زمینه اشتغال 229 نفر در شهرستان فراهم می شود.
وی افزود: همچنین در حال حاضر 98 پرونده نیز در بانکهای عامل شهرستان در دست پیگیری می باشد که بزودی این تسهیلات نیز پرداخت می شود.
نادری بیان کرد: بر اساس دستور العمل جدید پرونده های کمتر از مبلغ دو میلیارد 500 میلیون ریال بعد از تصویب در کمیته فنی شهرستان به بانکهای عامل ارسال و بالای این مبلغ نیز مستقیم به کمیته فنی استان ارسال می گردد.
وی ضمن تقدیر از تلاشهای مدیران بانک های شهرستان در پرداخت این تسهیلات ادامه داد: انتظار داریم متقاضیان جهت تسریع در پرداخت تهسیلات همکاری لازم با بانک ها داشته باشند.
فرماندار دشتی با بیان اینکه یکی از اهداف مهم این طرحها اشتغال پایدار است، خاطر نشان کرد: شهرستان دشتی از ظرفیت های خوبی در بخش های مختلف برخوردار است که می طلبد متناسب با این ظرفیت ها سرمایه گذاری در آن صورت گیرد.
وی گفت: طرحهایی که متقاضیان به کمیته فنی ارائه می دهند باید دارای توجیهی و بازار لازم داشته باشد و بتواند اشتغال پایدار که یکی از اهداف دولت است فراهم کند.
 


   1397/5/1 06:42        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )