پنجشنبه 02 اسفند 1397
دشمن می‌خواهد با ناامیدی بین مردم و نظام فاصله ایجاد کند (کدخبر: 3139)
دشمن می‌خواهد با ناامیدی بین مردم و نظام فاصله ایجاد کند عبدالکریم گراوند در مراسم یادواره شهدای هفتم تیر شهرستان دشتی ضمن گرامیداشت یاد وخاطره همه شهدا به ویژه شهدای شهرستان دشتی و شهدای شاخص روستای بحیری که افتخار استان بوشهرهستند، از دست اندرکاران برگزاری این مراسم باشکوه در سطح شهرستان تقدیر وتشکر کرد.
وی افزود: از زمانی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید دشمنان دائما در حال طراحی توطئه و دسیسه علیه نظام بودند که حادثه هفتم تیر یکی از نقشه های شوم دشمنان بود که استان بوشهر نیز در آن حادثه شهیدان شهریاری و حیدری را تقدیم نظام کرد.
گراوند ادامه داد: شجاعت، دانش، صلابت و صداقت از ویژگی های بارز شهید شهریاری بوده که در اوج جوانی به عنوان نماینده مردم رودباران انتخاب شد.
وی بیان کرد: شهید شهریاری با دلسوزی پیگیر رفع مشکلات مردم بود و در سن جوانی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
گراوند تصریح کرد: شهید بهشتی از جمله افرادی در کشور بود که همواره با برنامه ریزی درصد رفع مشکلات کشور بود و با تشکیل حزب جمهوری اسلامی تلاش داشتند که آینده نظام و کشور را بیمه کنند ولی دشمنان ازهمان روز اول کسانی که نقش برجسته ای برای انقلاب داشتند مورد هدف قرار می دادند و در این راه عزیزان زیادی جان خود را فدای انقلاب و نظام کردند.
وی با بیان اینکه دشمنان ازهمان روز اول درصد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند، گفت: دشمنان وقتی نتوانستد از راه ترور به اهداف خود دست پیدا کنند و مردم را از نظام و رهبری جدا کنند دست به دامن جنگ تحمیلی شدند و علی رغم حمایت های همه جانبه کشورهای غربی و شرقی ولی به لطف خدا باز هم ناکام ماندند و حمایت های مردم از نظام و رهبری بیش تر از گذشته شد.
استاندار بوشهر با بیان اینکه دشمنان با اساس نظام مشکل دارند، یادآور شد: ما در جنگ هشت ساله همه در کنار هم بودیم و در پیروزی انقلاب زن و مرد متحد و در کنار هم و در پشت سر رهبر بودند تا انقلاب به پیروزی رسید.
وی خاطر نشان کرد: امروز نیز دشمن با تمام ابزارهای خود جنگ دیگری بنام جنگ اقتصادی آغاز کرده است که می طلبد در این مقطع حساس همه با هم متحد و وحدت داشته باشیم تا به فضل الهی دشمن در این عرصه نیز همچون گذشته ناکام بماند.
گراوند یادآور شد: تمام برنامه دشمن این است که ناامیدی را در بین مردم ایجاد و بین مردم و نظام فاصله ایجاد کند.
وی تصریح کرد: امروز جامعه بیش از گذشته و هر زمان دیگری به وحدت و همدلی نیاز دارد ما باید قدردان این نظام و انقلاب باشیم و در این برهه حساس در کنار همدیگر قرار بگیریم.
 


   1397/4/8 13:58        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )