چهارشنبه 03 بهمن 1397
زندگی شهدای هفتم تیر برای نسل جوان تشریح شود (کدخبر: 3109)
زندگی شهدای هفتم تیر برای نسل جوان تشریح شود
عبدالله نادری در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم شهدای هفتم تیر ضمن قبولی طاعات و عبادات و گرامیداشت یاد و نام شهدای هفتم تیربه اهمیت برگزاری این مراسم اشاره کرد واظهار داشت: هفتم تیر سال هزارو360 یک حادثه بزرگی در کشور رخ داد و بهترین افراد آن زمان که در راس آنها شهید آیت الله بهشتی بود به شهادت رسیدند.
وی افزود: در آن حادثه ترویستی مردانی را از دست دادیم که وجود هر کدام از این عزیزان برای ایران اسلامی غنیمت بزرگی محسوب می شد.
نادری بیان کرد: استان بوشهر نیز این افتخار دارد که در آن حادثه دو شهید تقدیم نظام اسلامی کرد و شهید شهریاری به عنوان نماینده مردم رودبار در مجلس اسلامی در این حادثه به درجه شهادت نائل آمد.
وی بر ضرورت تبیین زندگی شهدای هفتم تیر تاکید کرد و گفت: شخصیتی همچون شهید بهشتی و شهدای هفتم تیر باید  نقش آنان در پیروزی و تداوم این انقلاب به جوان امروز تببین و تشریح شود.
نادری بیان کرد: شهید میر بهزاد شهریاری یکی از انسانهای فرهیخته و مردمدار بود و در مدتی که به عنوان نماینده مردم رودباران خدمت می کرد رضایت مندی خوبی در بین مردم شاهد بودیم.
وی بر ضرورت برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم در سطح شهرستان تاکید کرد و گفت: مراسم شهدای هفتم تیر روز پنج شنبه هفتم تیر ساعت 18 در جوار گزار شهدای روستای بحیری برگزار می شود.
نادری تصریح کرد: باید از همه ظرفیت های شهرستان در راستای برگزاری هرچه بهتر برگزار کردن این مراسم به نحو مطلوب استفاده کرد.   1397/3/21 16:38        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )