چهارشنبه 03 بهمن 1397
زیر ساختهای مخابراتی شهرستان دشتی تقویت شد (کدخبر: 3108)
زیر ساختهای مخابراتی شهرستان دشتی تقویت شد دشتی- فرماندار دشتی گفت: با پیگیریهای به عمل آمده زیر ساختهای مخابراتی شهرستان تقویت شده است.

عبدالله نادری در بررسی مسائل و مشکلات روستاهای امام آباد، سنا، خروک، کاردنه، کشتو، بشک و چاهگاه از توابع بخش های کاکی و شنبه و طسوج ضمن قبولی طاعات و عبادات اظهار داشت: عدم آنتن دهی موبایل در برخی نقاط مختلف شهرستان همواره یکی از دغدغه های اصلی مردم بوده و در بازدید از روستاها همواره به این موضوع تاکید دارند.
وی افزود: به حمد الله با پیگیریهای به عمل آمده و عنایت دولت تدبیر و امید، استاندار بوشهر و تلاشهای نماینده مردم دشتی وتنگستان و مسئولین استانی و شهرستانی بخشی از مشکلات مرتفع گردید که انشالله تا پایان سال زیر ساخت های مخابراتی بهبود خواهد یافت.
نادری با بیان اینکه مشکل آب روستای امام آباد مرتفع شود، گفت: با توجه به خشکسالی های متعدد و بارش کم باران ضرورت دارد مردم در مصرف آب وبرق صرفه جویی کنند تا دچار مشکل نشوند.
وی تصریح کرد: همه ما باید قدردان و شکر گذار نعمات خداوند باشیم و به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و اقدامات ارزنده دولت کارهای خوبی در سطح روستاها شاهد هستیم.
فرماندار دشتی با اشاره به اینکه نواقصات زمین چمن مصنوعی روستای سنا برطرف شود، ادامه داد: با توجه به اینکه کشاورزی محور توسعه شهرستان است می طلبد توجه جدی به بخش کشاورزی صورت بگیرد.
وی ضمن تقدیر از تلاشهای اداره گاز خاطر نشان کرد: در چند سال اخیر دولت در زمینه گازرسانی به روستاها خدمات ارزشمندی انجام داده که انتظار داریم اداره گاز در جهت رضایت مندی بیشتر مردم در روند ترمیم حفاری ها تسریع کنند.
نادری همچنین از اختصاص سه هزارمتر مربع قیر رایگان و 700 متر مربع پیاده رو سازی به روستای سنا خبر داد.
وی اظهار کرد: مشکل برقرسانی به گلزار شهدای روستای کاردنه فردا مرتفع می گردد.
نادری با تاکید بر اینکه مدیران کل در مناطق مختلف شهرستان جهت رفع مشکلات حضور پیدا کنند، یادآور شد: بزودی جهت اجرای طرح هادی در روستای چاهگاه قیر رایگان تحویل دهیاری روستا داده خواهد شد.
وی اضافه کرد: جهت لایروبی قنات و احداث استخر و احداث بوستان روستایی در روستای چاهگاه در کمیته برنامه ریزی پیگیری لازم صورت خواهد گرفت.
نادری گفت: روستاهایی که در زمینه ایجاد شغل اقدامات موثری انجام دهند مورد حمایت ویژه قرار می گیرند.
 
 
   1397/3/21 16:32        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )