چهارشنبه 03 بهمن 1397
مطالعات حریم و بستر رودخانه مند دشتی بازنگری می شود (کدخبر: 3105)
مطالعات حریم و بستر رودخانه مند دشتی بازنگری می شود عبدالله نادری در بررسی مسائل و مشکلات روستاهای دهداری، چمکور، مرحبایی، دولت آباد و ناصری از توابع بخش کاکی اظهار داشت: بازنگری در مطالعات حریم و بستر رودخانه مند دشتی همواره یکی از مطالبات و دغدغه اصلی مردم بوده که با تلاش های صورت گرفته در سفر اخیر وزیر نیرو به شهرستان این موضوع پیگیری شد.
وی افزود: در جمع بندی سفر وزیر به استان مقرر گردید در مطالعات حریم و بستر رودخانه مند بازنگری صورت گیرد و دغدغه های مردم نیز در آن  لحاظ گردد.
نادری بیان کرد: با توجه به همجواری رودخانه مند با زمین های کشاورزی روستای دهداری می طلبد با برخی اقدامات از سوی شرکت آب منطقه ای مردم این منطقه از مزایای آن بهره مند شوند.
وی با بیان اینکه پیگیر راه اندازی خانه ورزش روستایی در این روستا خواهیم بود،بیان کرد:  همه باید کمک کنند تا زمینه ماندگاری مردم در روستاها افزایش یابد و در همین راستا دولت نیز تسهیلات خوبی در زمینه ایجاد اشتغال پرداخت می کند که می طلبد جوانان از این فرصت به نحو مطلوب استفاده کنند.
نادری از اداره منابع طبیعی شهرستان خواست در جهت تثبیت شن های روان در روستای مرحبایی کمر بند سبز ایجاد کند.
وی گفت: در روستاهای مرحبایی و دولت آباد بنیاد مسکن در جهت احیاء بافت روستاها در اجرای طرح هادی از سنگ فرش بجای آسفالت استفاده کرده که ما نیز تلاش داریم برای تکمیل این پروژه ها اعتبارات لازم را تامین کنیم.
فرماندار دشتی تصریح کرد: در نیمه دوم سال برای روستای دهداری سه هزار متر مربع، و روستای ناصری نیز دو هزار متر مربع قیر رایگان اختصاص داده می شود و همچنین در روستای ناصری هزار و500 متر مربع طرح هادی اجرا خواهد شد.
 


   1397/3/18 11:10        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )