چهارشنبه 03 بهمن 1397
اعتبارات فرهنگی شهرستان دشتی افزایش یابد (کدخبر: 3098)
اعتبارات فرهنگی شهرستان دشتی افزایش یابد دشتی- فرماندار دشتی گفت: با توجه به ظرفیت خوب شهرستان در حوزه فرهنگی و در راستای حمایت از هنرمندان اعتبارات فرهنگی از محل منابع ملی افزایش یابد.

 عبدالله نادری در نشست با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: در چند سال اخیر اقدامات خوبی توسط اداره فرهنگ و ارشاد استان وشهرستان صورت گرفته و رضایت مندی خوبی در بین هنرمندان شاهد هستیم.
وی با بیان اینکه عملکرد اداره ارشاد شهرستان مطلوب است، افزود: این اداره در حوزه کتاب و کتاب خوانی به خوبی در سطح کشور درخشیده و موفقیت های ارزشمندی را نصیب این شهرستان کرده است.
نادری یادآور شد: قطعا ما نیز در اعتبارات عمرانی سال جاری نگاه ویژه ای به بخش فرهنگ و هنر خواهیم داشت و برای تکمیل پروژه های نیمه تمام ازهیچ تلاشی دریغ نمی ورزیم.
فرماندار دشتی گفت: در جهت حمایت از هنرمندان در جلسات شورای اداری شهرستان از انجمن های هنری جهت انعکاس عملکرد خود دعوت به عمل می آید.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به ظرفیت خوب شهرستان در حوزه فرهنگی و استعداد های خوبی که هنرمندان دشتی دارند انتظار داریم اعتبارات فرهنگی دشتی  از محل منابع ملی افزایش یابد.
نادری تصریح کرد: به تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان اعلام شد که در اجرای برنامه های خود از ظرفیت هنرمندان و سمن های شهرستان استفاده کنند.
 


   1397/3/9 19:01        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )