چهارشنبه 03 بهمن 1397
ضرورت افزایش کیفیت تولیدات داخلی (کدخبر: 3095)
ضرورت افزایش کیفیت تولیدات داخلی دشتی- فرماندار دشتی گفت: در جهت حمایت از کالای ایرانی ضرورت دارد کیفیت تولیدات داخل کشور افزایش تا مردم تشویق به استفاده از کالاهای داخل شوند.

عبدالله نادری در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان دشتی با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری اظهارد اشت: رهبر معظم انقلاب چندین سال است که شعار سال را در حوزه اقتصادی نامگذاری می کند که این موضوع نشان از اهمیت ایشان به مسائل اقتصادی است.
وی افزود: در حال حاضر ما در جنگ اقتصادی قرار داریم و در همین راستا همه با احساس تکلیف کنند و به فرموده مقام معظم رهبری دولت و ملت در این عرصه مشارکت داشته باشند.
نادری با تاکید بر اینکه شعار سال باید در شهرستان نهادینه شود، گفت: انتظار داریم دستگاههای اجرایی با اقدامات مطلوب در سطح شهرستان بتوانند در نهادینه کردن شعار سال اهتمام ویژه داشته باشند.
وی بیان کرد: یکی از اقداماتی که در سطح شهرستان به آن توجه شود استفاده از پیمانکاران بومی در سطح شهرستان جهت اجرای پروژه های عمرانی است.
امام جمعه خورموج نیز گفت: مشکل اول کشور در حوزه اقتصادی است و در همین راستا چند سال است که رهبر معظم انقلاب تحت عناوین مختلف شعار سال را با موضوع اقتصادی نامگذاری کرده است.
حجت الاسلام عبدالحسین مصلح افزد: با توجه به دشمنی دشمنان و تحریم های ظالمانه آنها تنها راه آن حمایت از کالاهای ایرانی است و تولید کنندگان ایرانی نیز باید با اعتماد سازی نسبت به جلب مردم اقدام کنند.
    1397/3/8 13:54        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )