چهارشنبه 03 بهمن 1397
مدیران از ظرفیت سمن های دشتی استفاده کنند (کدخبر: 3092)
مدیران از ظرفیت سمن های دشتی استفاده کنند عبدالله نادری در نشست با سازمانهای مردم نهاد شهرستان دشتی ضمن قبولی طاعات و عبادات از تلاشهای و فعالیت های سمن های شهرستان تقدیر کرد واظهار داشت: شهرستان دشتی از ظرفیت بالایی در زمینه نیروی انسانی کارآمد وتاثیر گذار برخوردار است که می طلبد توجه جدی به این موضوع صورت بگیرد.
وی با بیان اینکه توسعه بدون مشارکت شکل نمی گیرد افزود: اگر می خواهیم توسعه پایدار شکل بگیرد باید مشارکت مردم در آن باشد و بهترین بستر برای حضور مردم همین سمن ها و تشکل های مردمی است.
نادری ادامه داد: با روی کار آمدن  دولت تدبیر وامید توجه خوبی به سازمان مردم نهاد صورت گرفت و نگاه دولت تقویت این تشکل ها در سطح جامعه است.
وی گفت: در این مدت نیز در سطح شهرستان تاکنون 20 پروانه فعالیت در زمینه های مختلفی از جمله حوزه زنان و خانواده، فرهنگی، هنری، گردشگری، محیط زیست، خیریه، توسعه عمران، حقوق شهروندی و غیره تشکیل شده است.
نادری با اشاره به اینکه تشکل های غیر دولتی در حوزه ای مختلفی می توانند کمک کار مدیران دستگاههای اجرایی باشند، خاطر نشان کرد: مدیران دستگاههای اجرایی از ظرفیت سمن های شهرستان دشتی به نحو مطلوب استفاده کنند.
وی بر ضرورت توانمند سازی سمن های شهرستان تاکید کرد و گفت: با توجه به سابقه درخشان این شهرستان ضرورت دارد مرکز دشتی شناسی راه اندازی شود .

 
  
 


   1397/3/6 17:52        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )