چهارشنبه 03 بهمن 1397
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیاز امروز جامعه است (کدخبر: 3090)
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیاز امروز جامعه است عبدالله نادری در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثارو شهادت شهرستان دشتی با بیان اینکه امروز دشمن در عرصه فرهنگی و اقتصادی هزینه های گزافی پرداخت می کند، اظهار داشت: جامعه امروز ما نیازمند تقویت روحیه گذشت و ایثار است و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موجب رشد روحی و معنوی و حل بسیاری از مشکلات در جامعه می شود.
وی افزود: آنچه باعث بقای اسلام و نظام اسلامی است فرهنگ ایثار و شهادت است و این فرهنگ برگرفته از فرهنگ عاشورا بوده که ما باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم.
نادری بیان کرد: جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است که در این زمینه همه دست اندرکاران وظیفه مهمی را بر عهده دارند.
فرماندار دشتی با بیان اینکه اقدامات خوبی در سطح مدارس توسط آموزش و پرورش و ارشاد شهرستان صورت گرفته است، ادامه داد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کمتر از شهادت نیست و بهترین روش برای اشاعه این فرهنگ در جامعه، گسترش آن در میان نسل نوجوان و جوان است.
وی خاطر نشان کرد: این نظام با خون هزاران شهید حفظ شده وضروری است با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در حفظ این نظام کوشا باشیم.
 

   1397/3/6 07:24        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )