چهارشنبه 03 بهمن 1397
128پرونده اشتغالزایی در دشتی تشکیل شده است (کدخبر: 3086)
128پرونده اشتغالزایی در دشتی تشکیل شده است عبدالله نادری در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان دشتی با بیان اینکه اجرای این طرحها زمینه اشتغال 368 نفر را فراهم می کند، اظهار داشت: تاکنون تعداد نه کمیته فنی در شهرستان برگزار شده که از این تعداد 105 پرونده مصوب شده که 93 پرونده با اعتبار 275 میلیارد ریال در زمینه اشتغال روستایی و  12 پرونده با اعتبار 269 میلیارد ریال نیز در زمینه اشتغال فراگیر است.
وی با تاکید بر اینکه بانکهای عامل و دستگاههای اجرایی در روند پرداخت تسهیلات تسریع کنند، افزود: دستگاههای اجرایی در خصوص رفع مشکل آن دسته از پرونده ایی که دارای مشکل هستند اهتمام ویژه داشته باشند.
نادری بیان کرد: انتظار داریم عزیزانی که قصد سرمایه گذاری در سطح شهرستان دارند در زمینه هایی سرمایه گذاری کنند که توجهی اقتصادی داشته باشند تا در آینده متضرر نشوند.
وی با بیان اینکه نگاه بانکهای عامل در سطح شهرستان تعامل و همکاری است، تصریح کرد: انتظار داریم دستگاههای اجرایی به نحو مطلوب مردم را در زمینه طرح های اشتغالزایی راهنمایی و ارشاد کنند.
نادری ادامه داد: مهترین هدف دولت ایجاد شغل برای مردم است و ما نیز در سطح شهرستان از طرح های تولیدی که زمینه اشتغال برای جوانان فراهم می کند حمایت و برای رفع موانع این واحدها نیز تلاش می کنیم.
 

 
 
 


   1397/3/2 16:03        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )