چهارشنبه 03 بهمن 1397
ضرورت رعایت الگوی مصرف آب در شهرستان دشتی (کدخبر: 3085)
ضرورت رعایت الگوی مصرف آب در شهرستان دشتی به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله نادری در جلسه شورای حفاظت منابع آب شهرستان دشتی اظهار داشت:  با توجه به شرایط کنونی شهرستان و کمبود آب در برخی از محلات ضرورت دارد مردم در مصرف آب صرفه جویی کنند تا با مشکل مواجه نشوند.
وی افزود: در همین راستا دستگاههای متولی به نحو مطلوب اطلاع رسانی لازم در خصوص کمبود آب و برق به شیوه های مختلف انجام دهند و بزودی نیز کمیسیون مصرف در سطح شهرستان تشکیل می شود.
نادری با بیان اینکه بیشترین مصرف آب در بخش کشاورزی است، ادامه داد: کارگروه آب و خاک قبل از فصل کشت برگزار و تلاش شود سالانه سطح زیر کشت در سطح شهرستان کاهش پیدا کند.
وی بر ضرورت رعایت الگوی مصرف تاکید کرد و گفت: شهرداریها باید به سمت آبهای غیر شرب برای استفاده در فضای سبز حرکت کنند.
نادری تصریح کرد: در ساخت و سازهای درون شهرها شهرداریها تلاش کنند آب را از منابعی غیر از آب شرب شهر تامین کنند .
وی خاطر نشان کرد: با پیگیریهای به عمل آمده بزودی آب شهر بادوله تحول آب و فاضلاب شهری و آب روستاهای مسیله نیز تحویل آب و فاضلاب روستایی داده می شود.
نادری با تاکید بر اینکه آبهای غیر مجاز در سطح شهرستان جمع آوری و با متخلفین برخورد شود، گفت: تمام اقدامات مدیران شهرستان باید با هماهنگی باشد و اگر جایی اقدامی بودن هماهنگی صورت بگیرد و منافع مردم شهرستان تامین  نشود و آنها متضرر شوند قطعا جلوگیری خواهد شد.
   1397/3/2 16:00        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )