چهارشنبه 03 بهمن 1397
700 میلیون برای روشنایی برق گلزار شهدا روستاهای کاکی اختصاص یافت (کدخبر: 3078)
700 میلیون برای روشنایی برق گلزار شهدا روستاهای کاکی اختصاص یافت عبدالله نادری در جمع مردم روستاهای زیارت ساحلی، کردوان رئیسی و علیا از توابع بخش کاکی با بیان اینکه با رفع این مشکل یکی از دغدغه های مهم مردم این روستا برطرف شد، اظهار داشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته بزودی مشکل راه دسترسی به گلزار شهدای این روستاها نیز مرتفع می گردد.
وی افزود: برای اجرای طرح هادی در روستای زیارت ساحلی پنج هزار متر مکعب، کردوان رئیسی شش هزار متر مکعب و کردوان سفلی نیز سه هزار متر مکعب توسط بیناد مسکن قیر رایگان در اختیار دهیاران این روستاها قرار می گیرد.
نادری با بیان اینکه در بحث نوسازی شبکه های آب روستا پیگیری می شود، یادآور شد: جاده دسترسی به مزارع میگو در روستای زیارت توسط اداره راه برآورد اولیه صورت گیرد.
وی خاطر نشان کرد: تلاش داریم با مشارکت مردم مشکلات روستاها را یکی پس از دیگری مرتفع کنیم و درهمین راستا دولت نیز خدمات ارزنده ای به همه نقاط کشور به ویژه روستاها انجام داده است.
فرماندار دشتی بیان کرد: یکی از وظایف ما مسئولین حضور در جمع مردم و بررسی مسائل و مشکلات آنها است که به حمد الله برخی از این مشکلات درهمین نشست ها مرتفع می شود وبرخی نیز در سطح استان و کشور پیگیری می شود.
 
 
    1397/2/30 07:53        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )