چهارشنبه 03 بهمن 1397
ایجاد اشتغال پایدار در روستاها باعث مهاجرت معکوس می‌شود (کدخبر: 3068)
ایجاد اشتغال پایدار در روستاها باعث مهاجرت معکوس می‌شود عبدالله نادری در نشست بررسی مسائل و مشکلات روستای میانخره از توابع بخش مرکزی با تاکید بر اینکه مدیران در جهت رفع مشکلات مردم از هیچ تلاشی دریغ نورزند، اظهار داشت: همه مدیران دستگاههای اجرایی وظیفه دارند مشکلات مردم را مرتفع و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نورزند.
وی با بیان اینکه برخی از کارهای اداری توسط مدیران تسریع شود، افزود: با پیگیری های صورت گرفته روند استعلامات در ادارات کاهش یافته است.
نادری بیان کرد: بزرگترین مشکل مردم اشتغال و ایجاد فضای کسب و کار برای جوانان جویای کار است و در همین راستا دولت تسهیلات ارزان قیمت خوبی پرداخت می کند.
وی ادامه داد: اگر می خواهیم شاهد مهاجرت معکوس در روستاها باشیم باید اشتغال ایجاد کنیم و نگاه شوراها و دهیاران باید به این سمت باشد.
نادری یادآور شد: در حال حاضر در برخی از روستاهای شهرستان اقدامات خوبی در جهت ایجاد اشتغال صورت گرفته که انتظار داریم مردم در زمینه اشتغال مشارکت داشته و دولت نیز تسهیل گر باشد.
وی خاطر نشان کرد: روستای میانخره دارای شخصیت های بزرگی همچون آیت الله حاج سید علی نقی دشتی به عنوان یکی از شخصیت های بزرگ کشور در دوره مبارزات مشروطیت و مبارزات جنوب بوده است و نقش بسزایی در حوزه های علمیه داشته است .
فرماندار دشتی با بیان اینکه مشکل آب وبرق بوستان روستا مرتفع شود، گفت: مشکل زمین های روستا تعیین تلکیف شود .
    1397/2/19 12:24        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )