چهارشنبه 03 بهمن 1397
انشعابات آب غیر مجاز در سطح شهرستان دشتی جمع آوری شود (کدخبر: 3066)
انشعابات آب غیر مجاز در سطح شهرستان دشتی جمع آوری شود عبدالله نادری در نشست بررسی مسائل و مشکلات آب بخش کاکی اظهارداشت: با توجه به بارش کم باران و خشکسالی های متعدد مردم در مصرف آب صرفه جویی کنند تا درفصل تابستان با مشکل مواجه نشوند.
وی با بیان اینکه اولویت مسئولین تامین آب شرب مردم است، افزود: در بحث واگذاری آب شهری به آب و فاضلاب و آب روستایی به آب و فاضلاب روستایی پیگیری لازم در مرکز استان صورت خواهد گرفت.
نادری ادامه داد: تعرفه های آب بر اساس و مبنای قانون صادر شود تا شاهد نارضایتی و گلایه مردم در این زمینه نباشیم.
وی گفت: مشکل آب دامداران و مرغداران مسیله بخش کاکی بر اساس سهمیه بندی مرتفع گردد تا مردم شهر کاکی نیز با مشکل و کمبود اب مواجه نشوند.
نادری با بیان اینکه مشکل آب شهر کاکی با مدیریت صحیح مرتفع می شود، ادامه داد: انشعابات غیر مجاز در سطح شهرستان جمع آوری شود.
وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر برخی از محلات شهر کاکی با کمبود آب مواجه هستند که باید با سهمیه بندی مشکل این محلات نیزبر طرف شود.
امام جمعه کاکی نیز با تاکید بر اینکه توزیع آب آشامیدنی در شهر کاکی عادلانه نیست، گفت: با سهمیه بندی آب روستاهای مسیله کاکی نیز حل می شود.
حجت الاسلام محمد محمدی افزود: در جهت رفع مشکلات آب شهر باودله انتظار داریم هر چه زودتر آب این شهر  تحویل آب و فاضلاب شهری داده شود.
وی با اشاره به اینکه مردم در مصرف آب صرفه جویی کنند، تصریح کرد: مشکل آب شهر کاکی با مدیریت درست حل می شود.

   1397/2/16 15:09        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )