چهارشنبه 03 بهمن 1397
خیرین مدرسه ساز در بخش کاکی تجلیل شدند (کدخبر: 3059)
خیرین مدرسه ساز در بخش کاکی تجلیل شدند عبدالله نادری فرماندار دشتی در این مراسم ضمن تبریک میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) از دست اندرکاران برگزاری این مراسم تقدیر کرد و اظهار داشت: بخش کاکی همواره از نظر توانمندی نیروی انسانی زبان زد خاص و عام است و عالمان برجسته ای در این بخش وجود دارند.
وی افزود: آموزش و پرورش بخش کاکی در این مدت اقدامات خوبی انجام داده و به خوبی در سطح استان درخشیده است که موفقیت در پروژه مهر، کنکور سراسری و کسب شورای برتر استان از جمله آنها است.
نادری با اشاره به نقش ارزشمند خیرین در نوسازی فضاهای آموزشی گفت: خیرین مدرسه ساز نیاز به تشویق ندارند آنها با خدا معامله کردند و اجر و مزد خود را نیز ازخدا دریافت خواهند کرد، بلکه این همایش باعث تشویق دیگر افراد به این کار خیر می شوند.
وی با تاکید بر اینکه از مشارکت خیرین در امر بازسازی فضاهای آموزشی در سطح شهرستان استقبال می کنیم، یادآور شد: شهرداران و دهیاران بخش کاکی در جهت تقویت بنیه علمی با آموزش و پرورش همکاری جدی داشته باشند.
فرماندار دشتی ادامه داد: با توجه به بارش کم باران در سطح استان و شهرستان مردم باید در مصرف آب و برق صرفه جویی کنند تا در فصل تابستان با مشکل مواجه نشوند.
وی به مسئله اشتغال نیز اشاره کرد و گفت: از سال گذشته دولت در جهت ایجاد فضای کسب و کار و اشتغال در سطح شهرها و به ویژه روستاها تمدیدات خوبی اندیشیده است که درهمین راستا تسهیلات ارزان قیمتی پرداخت می کند که باید از این فرصت به نحو مطلوب استفاده کرد.
نادری خاطر نشان کرد: برای رفع مشکلات جاده کاکی-شیخیان و حریم بستر رودخانه مند اقدامات خوبی صورت گرفته و مردم نگران این موضوعات نباشند.
وی یادآور شد: با توجه به شرایط منطقه کشور نیاز به وحدت، انسجام و اتحاد دارد تا انشالله باهدایت های مقام معظم رهبری، تدابیر دولت و مشارکت مردم از این مسائل عبور کنیم.

   1397/2/14 11:15        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )