چهارشنبه 03 بهمن 1397
مدیران دشتی آثار هنرمندان شهرستان را خریدار کنند (کدخبر: 3057)
مدیران دشتی آثار هنرمندان شهرستان را خریدار کنند عبدالله نادری در آئین تجلیل از هنرمندان شهرستان دشتی از تلاشهای همه هنرمندان شهرستان تقدیر کرد و اظهار داشت: اگر می خواهیم در جامعه اتفاق خاصی رخ دهد باید هنرمندان پیشگام باشند.
وی با بیان اینکه هنرمندان می توانند در قالب هنر پیام های مختلفی به جامعه انعکاس بدهند، بیان کرد: در جامعه امروزی که برخی ناامیدی را در جامعه ترویج می دهند هنرمندان می توانند در این زمینه ایفای نقش و در جامعه امید ونشاط ایجاد کنند.
فرماندار دشتی خاطر نشان کرد: با توجه به پیشینه بلند شهرستان در حوزه فرهنگ و هنر باید از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده کرد.
وی با بیان اینکه هنرمندان شهرستان حمایت و در کنار آنها خواهیم بود، گفت: به همه مدیران شهرستان اعلام شده  در راستای حمایت از هنرمندان آثار آنها را خریداری کنند.
نادری اضافه کرد: شهرداران نیز در مبلمان شهرها از هنرهای تجسمی هنرمندان استفاده کنند.
وی تصریح کرد: نگاه ما در سطح شهرستان حمایت ازهنرمندان است و به دغدغه آنها توجه می شود و تلاش داریم  برخی از مشکلات آنها در سطح شهرستان مرتفع کنیم.
نادری یادآور شد: علی رغم کمبود اعتبارات ولی در چند سال اخیر اعتبارات خوبی به بخش فرهنگ و هنر شهرستان اختصاص داده شد که انتظار داریم مدیران کل نیز سهم شهرستان از اعتبارات منابع ملی بگیرند.
در پایان با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از هنرمندان شهرستان تقدیر به عمل آمد.
   1397/2/13 11:22        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )