چهارشنبه 03 بهمن 1397
دوره‌های آموزشی متناسب با بازار کار در دشتی برگزار شود (کدخبر: 3047)
دوره‌های آموزشی متناسب با بازار کار در دشتی برگزار شود عبدالله نادری در نشست با رئیس و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی ضمن تبریک هفته کار و کارگر از خدمات و تلاش های این مجموعه تقدیر و بر ضرورت تقویت فرهنگ کار وتلاش در سطح شهرستان تاکید کرد.
وی افزود: ظرفیت های اشتغال زایی خوبی در سطح شهرستان وجود دارد که می طلبد جوانان ما از این فرصت ها به نحو مطلوب استفاده کنند.
نادری بر ضرورت برگزاری دوره های آموزشی در سطح شهرستان تاکید کرد و ادامه داد: آموزش افراد و توانمند سازی نیروی کار یکی از اولویت های مهم کاری اداره فنی و حرفه ای و تعاون، کار و رفاه اجتماعی محسوب می شود.
وی بیان کرد: آموزش هایی که در سطح شهرستان ارائه می شود باید متناسب با بازار کار و نیاز جوانان شهرستان باشد.
نادری با بیان اینکه در این مدت مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اقدامات خوبی انجام داده است، گفت: در جهت ایجاد شغل دولت تسهیلات خوبی به شهرستان اختصاص داده که دستگاههای اجرایی و بانکهای عامل باید همه این اعتبارات را در سطح شهرستان جذب کنند.
فرماندار دشتی بیان کرد: با توجه به فعال بودن تعداد زیادی ازتعاونی های شهرستان می طلبد از این ظرفیت بهتر در سطح شهرستان استفاده شود.
وی با اشاره به اینکه اشتغال جوانان در صنایع نفت و گاز پیگیری میشود، گفت: باید با حرکت جهادی و شبانه روزی نسبت به ایجاد شغل در سطح شهرستان تلاش شود.
 

 
   1397/2/6 19:26        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )