چهارشنبه 03 بهمن 1397
95 میلیارد ریال در حوزه آب روستایی در دشتی هزینه می شود (کدخبر: 3039)
95 میلیارد ریال در حوزه آب روستایی در دشتی هزینه می شود عبدالله نادری در نشست با مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر ضمن تقدیر از تلاش های مجموعه آب و فاضلاب روستایی استان و شهرستان اظهار داشت: در سال گذشته با تلاش های صورت گرفته به حمدالله مشکل حادی در شهرستان وجود نداشت و با تزریق به موقع اعتبارات و افتتاح مجتمع آبرسانی ها مشکلات روستاها برطرف شد.
وی افزود: در سطح شهرستان همواره در جلسات مختلف بر صرفه جویی مردم در مصرف آب و برق تاکید شده است و اتنظار داریم مردم الگو مصرف را رعایت کنند تا در فصل تابستان با مشکل مواجه نشوند.
نادری ادامه داد: در سال جاری بعد از تعطیلات بازدید از شهرها و روستاهای شهرستان به منظور بررسی مسائل و مشکلات آنها آغاز شد و تلاش داریم از نزدیک پروژه های عمرانی بازدید کنیم.
وی خاطر نشان کرد: امسال توزیع اعتبارات بر اساس نیازهای واقعی انجام می شود و تلاش داریم اعتبارات به سمتی هدایت کنیم که بیشترین تاثیر گذاری برای مردم داشته باشد.
فرماندار دشتی بر ضرورت اشرافیت کامل مدیران از حوزه های زیر مجموعه تاکید کرد.
وی با بیان اینکه در سال جاری رئیس جمهور نگاه ویژه ای به حوزه آب، برق و سلامت دارد، گفت: با توجه به کمبود بارش باران در سطح کشور چهار هزار مگا وات برق کمبود داریم که می طلبد مردم به این موضوع توجه کنند.
در پایان عبدالله خدادادی به سمت رئیس اداره آب وفاضلاب روستایی شهرستان دشتی معرفی و از خدمات محمد قائدی قدردانی به عمل آمد.   1397/2/3 14:46        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )