چهارشنبه 03 بهمن 1397
نیروهای امداد و نجات دشتی در حال آماده باش کامل هستند (کدخبر: 3030)
نیروهای امداد و نجات دشتی در حال آماده باش کامل هستند دشتی- فرماندار دشتی گفت: در حال حاضر همه اعضای مدیریت بحران و نیروهای امدادی شهرستان در حال آماده باش صد درصدی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله نادری در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان دشتی اظهار داشت: زمین لرزه ای به شدت 5.9 دهم ریشتر ساعت 11و 4دقیقه صبح پنجشنبه حوالی شهر کاکی را تکان داد.
وی افزود: همه مسئولین اعم از وزیر فناوری و اطلاعات، استاندار و معاونین و نماینده مردم دشتی وتنگستان در مجلس شورای اسلامی از دقایق اولیه پیگیر موضوع بودند و آماده هر نوع همکاری هستند.
نادری بیان کرد: از دقایق اولیه زلزله همه مدیران در فرمانداری حضور داشتند و به حمد الله خسارت جانی گزارش داده نشد و خسارت مالی نیز خیلی ناچیز است.
وی با بیان اینکه دستگاههای خدمات رسان شهرستان در آماده باش کامل هستند، ادامه داد: همه مدیران شهرستان باید آمادگی خود را حفظ کنند و هم اکنون نیز اکیپ هلال احمر در محل مستقر هستند وانتظار داریم مردم و گردشگران از حضور در محل کانون زلزله خودداری کنند.
نادری تاکید کرد: تا اطلاع ثانوی مدیران شهرستان از ماموریت خارج از شهرستان و مرخصی خودداری کنند و مدیران با حضور در مناطق زلزله زده از حوزه های مربوط به خود بازدید و گزارش تهیه کنند.
وی گفت: در حوزه مقاوم سازی در سطح شهرستان کارهای خوبی صورت گرفته و انتظار داریم با اختصاص تسهیلات از بنیاد مسکن کشور واحدهای باقی مانده نیز مقاوم سازی شود.
نادری همچنین بر ضرورت رفع مشکل فنی پست برق400 کیلو وات تاکید کرد .   1397/1/30 16:57        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )