چهارشنبه 03 بهمن 1397
چهار میلیارد ریال در حوزه بهداشت مدارس دشتی هزینه شد (کدخبر: 3027)
چهار میلیارد ریال در حوزه بهداشت مدارس دشتی هزینه شد دشتی- فرماندار دشتی گفت: در سال گذشته چهار میلیارد ریال در حوزه بهداشت مدارس دشتی هزینه شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتی، عبدالله نادری در جلسه شورای آموزش و پرروش بااشاره به روز ارتش از ایثارگری و فداکاری نیرو ارتش جمهوری اسلامی ایران تجلیل وپیشاپیش هفته معلم را خدمت همه فرهنگیان زحمت کش تبریک عرض کرد.
وی با اشاره به نقش ارزنده معلم در تعلیم و تربیت، افزود: جایگاه ونقش معلمین عزیز را نمی توان با مسائل مادی جبران کرد و هر اقدامی که انجام دهیم نمی توانیم از زحمات معلمین تجلیل  و قدردانی کرد.
نادری با تاکید بر اینکه شان و منزلت معلم باید درهمه مراسمات حفظ شود، یادآور شد: برنامه های هفته معلم متناسب با شان و کرامت معلم در سطح شهرستان برگزار شود و از اجرای برنامه های تکراری خودداری شود.
فرماندار دشتی تصریح کرد: در این هفته مدیران شهرستان با حضور در مدارس از مقام شامخ معلمین تجلیل و قدردانی کنند.
وی با بیان اینکه در هفته معلم از معلمین نمونه شهرستان تجلیل می شود، گفت: همه دستگاههای اجرایی در برگزاری هر چه باشکوه تر برگزار شدن این هفته با مجموعه آموزش و پرورش همکاری لازم داشته باشند.
نادری یادآور شد: در سال جاری در جهت رفاه حال دانش آموزان شهرستان برای تامین وسایل گرماشی وسرمایشی مدارس تامین اعتبار می شود.
 
   1397/1/30 09:40        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )