چهارشنبه 03 بهمن 1397
75 درصد روستاهای شهرستان دشتی از خدمات دولت بهره مند شدند (کدخبر: 3025)
75 درصد روستاهای شهرستان دشتی از خدمات دولت بهره مند شدند فرماندار دشتی گفت: در سال گذشته 75 درصد روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان از خدمات دولت بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتی، عبدالله نادری در نشست بررسی مسائل و مشکلات روستای باغ بهشت از توابع بخش مرکزی که با حضور اعضای شورا و معتمدین روستا برگزار شد اظهار داشت: این خدمات شامل اجرای طرح هادی، بوستان روستایی و آسفالت رایگان می باشد.
وی افزود: در سال گذشته 500 میلیون ریال برای اجرای طرح هادی روستا مصوب شد واز محل قیر رایگان نیز سهمیه خوبی به این روستا اختصاص یافته است.
نادری از آسفالت چهار هزارو 800 متر مربع طرح هادی در روستای باغ بهشت خبر داد و گفت: جمعا یک میلیاردو 500 میلیون ریال اعتبار برای اجرای طرح هادی در این روستا هزینه می شود.
وی با اشاره به اینکه این روستا بر اساس آخرین سرشماری دارای 21 خانوار و 54 نفر جمعیت است، گفت: برای رفع مشکل روشنایی روستا اعتبار لازم تامین می شود.
فرماندار دشتی بر ضرورت صرفه جویی در مصرف آب و برق تاکید کرد و ادامه داد: با توجه به وضعیت خشکسالی در کشور، استان و شهرستان ضرورت دارد مردم در مصرف آب و برق صرفه جویی کنند.
وی ادامه داد: اداره آب وفاضلاب روستایی شهرستان ظرف مدت یک هفته نواقصات روستا بررسی و نسبت به توزیع عادلانه آب اقدام کند.
نادری اضافه کرد: راه ورودی روستا توسط بنیاد مسکن در حال انجام است که بزودی تکمیل می شود.
 
 
 
 
   1397/1/28 20:30        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )