چهارشنبه 03 بهمن 1397
برای تکمیل پارک ورودی شهر شنبه تامین اعتبار می شود (کدخبر: 3022)
برای تکمیل پارک ورودی شهر شنبه تامین اعتبار می شود عبدالله نادری در نشست بررسی مسائل و مشکلات شهر شنبه از تلاش ها و اقدامات مجموعه شهرداری و شورای شهر در این مدت تقدیر کرد واظهار داشت: در چند سال اخیر دولت اعتبار خوبی برای عمران شهری شنبه اختصاص داده و کارهای خوبی نیزصورت گرفته است.
وی با اشاره به پارک ورودی شهر شنبه افزود: در سال جاری برای تکمیل این پروژه تامین اعتبار می شود که امیدواریم تا تزریق به موقع اعتبارات در هفته دولت به بهره برداری برسد.
نادری ادامه داد: در بحث گردشگری اگر ظرفیت هایی وجود دارد که برای شهر اشتغال و درآمد داشته باشد حمایت می کنیم و اعتبارات لازم تزریق می شود.
وی تصریح کرد: باید در شهر شنبه که یک حادثه تلخ را پشت سر گذاشتند و اثرات روانی هنوز وجود دارد اقدامات مطلوبی در جهت افزایش امید انجام داده شود.
نادری با تاکید بر افزایش طرح های نشاط اجتماعی در شهر شنبه یادآور شد: در حال حاضر عدم بازپرداخت اقساط یکی از مشکلات اصلی مردم این مناطق است که باید با پیگیری های لازم این مشکلات را بر طرف کرد.
وی ادامه داد: در سال جاری برای اجرای پروژه های عمران شهری شنبه توجه خوبی خواهد شد و با توجه به اولویت بندی مشکلات تامین اعتبار می شود.
تادری گفت: تلاش داریم پروژه های عمرانی در کوتاهترین زمان ممکن به بهره برداری برسد تا حلاوت و شیرینی آنها کام مردم را شیرین کند.
 
 
 
   1397/1/25 11:06        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )