چهارشنبه 03 بهمن 1397
مسائل و مشکلات عشایر شهرستان دشتی بررسی شد (کدخبر: 3018)
مسائل و مشکلات عشایر شهرستان دشتی بررسی شد عبدالله نادری با حضور در جمع عشایر شهرستان دشتی از نزدیک مسائل و مشکلات آنها را بررسی و راهکارهای لازم اتخاذ گردید.
وی افزود: یکی از عواملی که باعث اقتدار نظام شد وحدت و انسجام بین همه اقوام در سطح کشور بوده که هر کدام از آنها و به ویژه عشایر به خوبی دین خود را به نظام ایفا کردند.
نادری با بیان اینکه عشایر در همه صحنه ها حضور چشمگیر دارند، بیان کرد: همه مسئولین در جهت رفع مشکلات عشایر شهرستان از هیچ تلاشی دریغ نورزند.
وی با تاکید بر اینکه همه مشکلات در سایه تعامل، همدلی و اتحاد مرتفع می گردد، اضافه کرد: امکانات و تجهیزات عشایر شهرستان باید تقویت شود و در همین راستا در سال جاری تلاش داریم با تامین به موقع اعتبارات بخشی از مشکلات آنها را مرتفع کنیم.
وی ادامه داد: بزودی جلسه شورای عشایری شهرستان دشتی با حضور مدیران کل استان برگزار می شود.
نادری اضافه کرد: در جهت ایجاد فضای کسب و کار برگزاری دوره های آموزشی با همکاری فنی و حرفه ای ویژه عشایر برگزار شود.
وی خاطر نشان کرد: با روی کار آمدن دولت تدبیر وامید نگاه ویژه ای به عشایر شد به طوری که اخیرا نیز تسهیلات ارزان قیمت ویژه عشایر و روستائیان اختصاص داده شد تا زمینه اشتغال برای جوانان فراهم شود.
فرماندار دشتی گفت: در خصوص ورود و خروج عشایر نیز از طریق دستگاههای متولی پیگیری خواهد شد تا این مشکل نیز رفع شود.
وی بیان کرد: یکی از خواسته های عشایر شهرستان واگذاری زمین های مرتع به آنها جهت کشاورزی و ایجاد شغل است که این موضوع در جلسه ویژه با حضور دستگاههای ذیربط پیگیری خواهد شد.
   1397/1/23 20:49        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )