چهارشنبه 03 بهمن 1397
شوراها و دهیاران مردم را به سرمایه گذاری و کار آفرینی در روستا تشویق کنند. (کدخبر: 3014)
شوراها و دهیاران مردم را به سرمایه گذاری و کار آفرینی در روستا تشویق کنند. عبدالله نادری در نشست هم اندیشی روستای عربی که با حضور اعضاء شورا، دهیار و معمتدین این روستا برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به نامگذاری شعارسال از سوی مقام معظم رهبری به نام(( حمایت از کالای ایرانی)) رویکرد ما باید در سطح شهرها و روستاها به این سمت باشد.
وی با تاکید بر اینکه کالاهای داخلی تولید و تقویت شود، افزود: فرهنگ کارآفرینی، کار، تلاش و تولیدات داخلی در روستاهای شهرستان دشتی تقویت شود.
نادری ادامه داد: رویکرد شوراها و دهیار نباید تنها به خیابان سازی باشد بلکه باید بتوانند زمینه فضای کسب و کار واشتغال برای جوانان را فراهم کنند.
وی با بیان اینکه کارهایی که در سطح روستا انجام می شود باید منجر به ایجاد شغل شود، ادامه داد: با توجه به کمبود بارش باران و کاهش سفره های زیر زمینی مردم باید در مصرف آب صرفه جویی کنند.
نادری با اشاره به اینکه شوراها و دهیاران مردم را به سرمایه گذاری تشویق کنند، خاطر نشان کرد: باید با استفاده از محصولات شهرستان به رونق بازار دشتی کمک کنیم.
وی تصریح کرد: امسال در بحث گردشگری که اشتغال زایی خوبی نیز در بر دارد حمایت می کنیم.
فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه شرکت ها و کارخانه های همجوار روستا باید مسئولیت های اجتماعی خود انجام دهند، افزود: با پیگیری های به عمل آمده مشکل ساختمان مخابرات روستا تا اردیبهشت حل می شود.

   1397/1/22 18:18        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )