دوشنبه 01 مرداد 1397
زمینه اشتغال جوانان در روستاهای دشتی فراهم شود (کدخبر: 3013)
زمینه اشتغال جوانان در روستاهای دشتی فراهم شود عبدالله نادری در نشست با اعضاء  شورا، دهیار و معتمدین روستا بادمزار از توابع بخش مرکزی اظهار داشت: هدف بازدید از روستاهای شهرستان ضمن بررسی مسائل و مشکلات روستا از نزدیک با مردم دیدار داشته باشیم و مشکلات را از زبان خود آنها و بدون واسطه بشنویم و راهکارهای لازم اتخاذ کنیم.
وی افزود: بررسی روند پروژه های عمران روستایی، رفع موانع تولید و فعال کردن واحدهای تولیدی در سطح روستا از دیگر اهداف این سفرها است.
نادری از تلاش های اعضای شورا و دهیار روستا تقدیر کرد و ادامه داد: در حال حاضر مهمترین مشکل این روستا اشتغال است که ضرروت دارد با تلاش و کار شبانه روزی زمینه کسب کار در روستاها فراهم شود.
نادری با تاکید بر اینکه باید از صنایع دستی و اشتغال خانگی در روستا حمایت شود، گفت: شورا و دهیار در جذب سرمایه گذار و توانمند سازی خانواده ها تلاش کنند تا آنها بتوانند مخارج خود را تامین کنند.
وی خاطر نشان کرد: سرمایه گذاری و ایجاد شغل یکی از اولویت های اصلی شهرستان است و انتظار داریم دهیاران با توجه به ظرفیت روستا زمینه اشتغال برای جوانان فراهم کنند.
نادری تصریح کرد: انشاالله با اتحاد و همدلی همگی در جهت آبادانی و توسعه شهرستان و روستا تلاش کنیم.
وی تصریح کرد: شرکت ها و کارخانه های همجوار روستا ضمن اینکه باید مسئولیت های اجتماعی خود انجام دهند نسبت به نصب فیلتر جهت جلوگیری از گرد و خاک اقدام کنند.
وی همچنین بر ضرورت ترمیم حفاری صورت گرفته توسط اداره گاز در سطح روستاها تاکید کرد.
   1397/1/22 18:06        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )