چهارشنبه 03 بهمن 1397
58 درصد اماکن روستایی دشتی مقاوم سازی شده اند (کدخبر: 3012)
58 درصد اماکن روستایی دشتی مقاوم سازی شده اند عبدالله نادری به مناسبت سالروز افتتاح حساب شماره 100 به فرمان حضرت امام خمینی (ره) و تاسیس بنیاد مسکن با حضور در اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دشتی از تلاش های این مجموعه تقدیر واز نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی قرار گرفت.
وی ضمن تبریک این روز اظهار داشت: به حمد الله در این مدت بنیاد مسکن اقدامات و کارهای ارزشمندی در سطح کشور و به خصوص شهرستان دشتی در بخش اجرای طرح هادی، مقاوم سازی منازل و غیره انجام داده است.
نادری ادامه داد: این اداره در جذب اعتبارات ملی و استانی نیز موفق بوده و با جذب به موقع این اعتبارات تحول خوبی در روستاها شاهد هستیم.
وی بیان کرد: اداره بنیاد مسکن شهرستان علی رغم کمبود نیروی انسانی و حجم بالای کار ولی تاکنون توانسته کارهای خوبی انجام دهد و رضایت مردم درروستاها را جلب کند.
نادری خاطر نشان کرد: اجرای طرح هادی در همه روستاهای بالای 20 خانوار در شهرستان دشتی انجام شده در سال جاری نیز هشت روستایی که موفق به تشکیل شوراها شدند طرح هادی برای آنها تهیه خواهد شد.
در این بازدید سید اصغر صالحی رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستا ن دشتی ضمن تقدیر از حضور فرماندار شهرستان گزارش مختصری از اقدامات و کارهای در دست اجرا ارائه کرد.

   1397/1/22 18:00        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )