شنبه 04 خرداد 1398
مشکل مسکن مددجویان کمیته امداد دشتی برطرف شود (کدخبر: 3010)
مشکل مسکن مددجویان کمیته امداد دشتی برطرف شود عبدالله نادری در نشست با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر ضمن تقدیر از تلاش های مجموعه این نهاد مقدس اظهار داشت: باید با انجام کارهای فرهنگی مسئولیت پذیری افراد نسبت به یکدیگر در جامعه افزایش دهیم.
وی با اشاره به رویکرد کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: توانمند سازی مددجویان این نهاد یکی از برنامه های خوبی است که در دستور کار قرار دارد و باید توجه جدی به این مقوله شود.
نادری ادامه داد: تسهیلات مشاغل خرد و خانگی شهرستان دشتی  در جهت توانمند سازی سازی مددجویان  افزایش یابد تا آنها براحتی از این تسهیلات ارزان قیمت در جهت ایجاد شغل استفاده کنند.
فرماندار دشتی آموزش و بازاریابی را دو فاکتور مهم در ایجاد شغل عنوان کرد و یادآور شد: افراد متقاضی تسهیلات ابتدا باید آموزش های لازم متناسب با شغل مورد نظر را فرا بگیرند و بعد بدنبال بازار یابی محصولات خود باشند تا متضرر نشوند.
وی گفت: با توجه به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به نام ((حمایت از کالای ایرانی))به همه دستگاههای اجرایی شهرستان تاکید شده که از محصولات داخلی به ویژه شهرستان دشتی حمایت و خریداری کنند.
نادری با تاکید بر اینکه به افراد آسیب پذیر جامعه بیشتر توجه شود، تصریح کرد: در جهت حمایت بیشتر از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی ضرورت دارد این دو مجموعه حمایتی شهرستان بیشتر تقویت شوند.
وی گفت: باید از تمام ظرفیت های شهرستان در جهت رفع مشکل مسکن مددجویان کمیته امداد شهرستان استفاده کرد.
 
    1397/1/21 20:53        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )