دوشنبه 27 اسفند 1397
انتقاد رسانه‌ها از مدیران شهرستان دشتی تخریب نیست (کدخبر: 2979)
انتقاد رسانه‌ها از مدیران شهرستان دشتی تخریب نیست عبدالله نادری در نشست با خبرنگاران شهرستان دشتی ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس بنیاد شهید به فرمان معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) اظهار داشت: در این مدت بنیاد شهید خدمات ارزنده به جامعه ایثارگری و خانواده معظم شهدا ارائه کرده است.
وی همچنین پیشاپیش روز شهردار را تبریک عرض کرد و از تلاش های شهرداران شهرستان تقدیر کرد و افزود: امیدواریم در سال آینده با تلاش و جدیت بیشتر شاهد فضای شاداب و زیبا در سطح شهرها باشیم.
نادری با تقدیر از تلاش های خبرنگاران و رسانه های شهرستان یادآور شد: رسانه ها فضای بسیار خوبی برای کار وتلاش و فعالیت ایجاد کردند که باید قدردان این زحمات باشیم.
وی با بیان اینکه رسانه های شهرستان در خیلی از موارد پیش قدم هستند، ادامه داد: در سال آینده ادارات شهرستان هر سه ماه یکبار با رسانه ها نشست خبری برگزار کنند و خدمات صورت گرفته در سطح شهرستان انعکاس بدهند.
نادری ادامه داد: هر چه خدمات بیشتر در سطح شهرستان انعکاس داده شود مردم بیشتر امیدوار می شوند .
وی با تاکید بر اینکه رسانه های شهرستان تقویت شوند، ادامه داد: مدیران شهرستان نباید از انتقاد ناراحت شوند بلکه باید از این فرصت در جهت تقویت کارها استفاده کرد.
فرماندار دشتی با اشاره به اینکه انتقاد رسانه از مدیران تخریب نیست بلکه در جهت تقویت کار است، ادامه داد: مدیران شهرستان باید از سال آینده ارتباطشان را با رسانه ها بیشتر کنند.
وی خاطر نشان کرد: یکی از مباحثی که ما ملزم به توجه آن هستیم بحث حقوق شهروندی است و این موضوع از تاکیدات ریاست جمهور است .
نادری گفت:  خیلی از مردم با قوانین و مقررات و حقوق اولیه خود آشنا نیستند که باید از ظرفیت رسانها در این خصوص به نحو مطلوب استفاده کنند.   1396/12/23 11:09        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )