دوشنبه 27 اسفند 1397
فرهنگ ایثار وشهادت در بین مردم حفظ شود (کدخبر: 2978)
فرهنگ ایثار وشهادت در بین مردم حفظ شود عبدالله نادری  به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا با حضور در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران از تلاش های این مجموعه تقدیر و در جریان بررسی مسائل و مشکلات ایثارگران قرار گرفتند.
وی سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به فرمان امام راحل(ره) تبریک عرض کرد و افزود: برای خدمت رسانی بهتر و مطلوب تر به خانواده شهداء و جامعه ایثارگری نیاز به ایجاد تشکیلات در کشور بود که با تدبیر امام راحل(ره) بنیاد شهید و امور ایثارگران تاسیس گردید.
نادری ادامه داد: به حمد الله بنیاد شهید در این مدت خدمات خوبی به جامعه هدف ارائه داده است.
وی با بیان اینکه نیروها و افرادی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند، انسانهای کم توقع، مخلص و غیره می باشند، گفت: قطعا کار شما بسیار مهم و سخت است ولی همین کار شما از اجر و پاداش بالایی در نزد خداوند برخوردار است.
نادری گفت: اگر امروز ایران اسلامی به عنوان کشوری پایدار و قدرتمند در جهان به خوبی می درخشد و در برابر همه توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان پیروز است بواسطه وجود فرهنگ ایثار و شهادت در بین مردم است و تا زمانی که این وجود دارد قطعا کشور ما از گزند دشمنان در امان خواهد بود.
وی با تاکید بر اینکه فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی در جامعه ترویج پیدا کند، ادامه داد: ترویج این فرهنگ نقش بسزایی در رفع خیلی از مشکلات اجتماعی در سطح جامعه دارد.
نادری ادامه داد: مدیران با خدمت به مردم راه شهدا را ادامه دهند و در جهت منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر وامید گام بردارند.
وی گفت: رئیس جمهور عنایت ویژه ای به جامعه ایثارگری دارد و همواره درمناسبت ها و غیر مناسبت ها با خانواده معظم شهدا و ایثارگران دیدار و از آنها تجلیل می کند.
 
 

   1396/12/23 07:09        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )