دوشنبه 27 اسفند 1397
شهرداران زمینه ماندگاری بیشتر مسافران نوروزی را در دشتی فراهم کنند (کدخبر: 2972)
شهرداران زمینه ماندگاری بیشتر مسافران نوروزی را در دشتی فراهم کنند عبدالله نادری در نشست با شهرداران شهرستان دشتی ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته شهرداران در سطح شهرها اظهار داشت: با توجه به اینکه در آستانه ایام نوروز قرار داریم مردم انتظار دارند شهرها نسبت به قبل زیبا تر شوند که می طلبد اهتمام جدی به این موضوع صورت گیرد.
وی افزود: درهمین راستا در جهت زیبا سازی شهرها تاکنون اقدامات خوبی توسط شهرداران صورت گرفته و برخی کارها نیز در دست اجرا است.
نادری بر ضرورت اجرای برنامه شاد در سطح شهرها تاکید کرد و گفت: در ایام نوروز جشنواره نوروزی در شهرها شهرستان بویژه شهر خورموج برگزار می شود و کنار این جشنواره ها شهرداران تلاش کنند ضمن برپایی غرفه هایی در ورودی شهرها آثار و صنایع دشتی شهرستان را به مسافران معرفی کنند.
وی بر ضرورت ایجاد نشاط وشادابی در سطح جامعه تاکید کرد وادامه داد: یکی از برنامه های اصلی دولت تدبیر وامید اجرای برنامه های شاد وایجاد نشاط وشادابی در بین مردم است.
نادری تصریح کرد: انتظار داریم شهرداران ضمن زیبا سازی شهرها و اجرای برنامه های مختلف زمینه حضور بیشتر مسافران نوروزی را در شهرستان فراهم کنند.
در این نشست هر کدام از شهرداران آخرین اقدامات صورت گرفته در جهت زیبا سازی شهرها ارائه دادند.
 
   1396/12/20 11:13        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )