دوشنبه 27 اسفند 1397
اعتبارات عمرانی دشتی بر اساس نیازهای واقعی مردم توزیع می شود (کدخبر: 2971)
اعتبارات عمرانی دشتی بر اساس نیازهای واقعی مردم توزیع می شود عبدالله نادری در نشست با مهندسین شهرستان دشتی اظهار داشت: برای توسعه شهرستان باید از همه ظرفیت ها به نحو مطلوب استفاده شود.
وی با تاکید بر افزایش وحدت و انسجام در سطح شهرستان افزود: هر چه قدر در شهرستان وحدت، اتحاد و انسجام بیشتر باشد شاهد توسعه شهرستان خواهیم بود.
نادری ادامه داد: اشتغال و سرمایه گذاری از برنامه های اصلی شهرستان است و این موضوع به نوعی یکی از دغدغه های جدی مسئولین نظام می باشد و برای رفع این مشکل باید موتور توسعه شهرستان بیشتر به حرکت در بیاوریم.
وی تصریح کرد: برای حل مشکل اشتغال دولت به تنهایی نمی تواند این موضوع را برطرف کند که ضرورت دارد مردم و سرمایه گذاران نیز مشارکت بیشتری داشته باشند.
نادری با بیان اینکه زمینه حضور سرمایه گذاری در سطح شهرستان فراهم است، خاطر نشان کرد: مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان از ظرفیت خوبی در جهت آموزش  برخوردار است که باید از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده کرد.
وی خاطر نشان کرد: برای ایجاد فضای کسب و کاروکارآفرینی در شهرستان باید بتوانیم نیروی انسانی توانمند تربیت کنیم.
نادری با اشاره به اینکه آموزش یکی از نیازهای اصلی شهرستان است، گفت: باید آموزش های متناسب با نیاز واقعی مردم و بازار در سطح شهرستان برگزار شود.
وی ادامه داد: در سال آینده توزیع اعتبارات براساس قدرت چانه زنی توزیع نمی شود بلکه بر اساس نیازهای واقعی مردم و زیر ساخت های شهرستان توزیع می شود.
فرماندار دشتی بر ضرورت تهیه بانک اطلاعات نخبگان شهرستان تاکید کرد و افزود: باید از ظرفیت های نخبگان شهرستان در جهت توسعه شهرستان به نحو مطلوب استفاده کرد.
وی بیان کرد: انتظار داریم همه نخبگان، مهندسین و دلسوزان شهرستان در حوزه اشتغال و اقتصاد برنامه های کاربردی متناسب با وضعیت شهرستان ارائه دهند تا بتوانیم با همفکری همدیگر بخشی از مشکلات موجود را مرتفع نمائیم.
نادری اظهارکرد: برای توسعه گردشگری شهرستان باید زیر ساخت های آن تقویت شود تا شاهد حضور بیشتر گردشگران در سطح شهرستان باشیم.


   1396/12/12 20:16        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )