دوشنبه 27 اسفند 1397
مراکز قرآنی دشتی تقویت می شوند/ضرورت تقویت مبانی دینی و اعتقادی جوانان (کدخبر: 2965)
مراکز قرآنی دشتی تقویت می شوند/ضرورت تقویت مبانی دینی و اعتقادی جوانان عبدالله نادری  در نشست با مراکز قرآنی و فرهنگی شهرستان دشتی اظهار داشت: در دنیای امروز ابزارهای مهم تبلیغی وجود دارد که حجم وسیعی از اخبار را منتشر می کنند .
وی افزود: با توجه به اینکه امروزه فضای مجازی که به نوعی مدیریت افکار عمومی را به عهده گرفته است بشدت در حوزه آسیب های اجتماعی ما را تهدید می کند ضرورت دارد شیوه های تبلیغی نیز تغییر پیدا کند .
نادری با تاکید بر اینکه از این فضاها باید در جهت پاسخ به ابهامات به نحو مطلوب استفاده شود، ادامه داد: در شرایط کنونی تنها راهی که جوانان ما را واکسینه می کنند تقویت مبانی دینی و اعتقادی در سطح جامعه است.
فرماندار دشتی تصریح کرد: شهرستان دشتی از ظرفیت و استعداد های خوبی در زمینه های علوم قرآنی و حوزوی برخوردار است که انتظار داریم تاثیرات آن نیز در سطح جامعه دیده شود.
نادری اضافه کرد: مراکز قرآنی و حوزه های علمیه شهرستان علاوه بر مباحث قرآنی باید به معضلات اجتماعی در سطح جامعه نیز اهتمام ویژه داشته باشند.
وی با بیان اینکه مراکز قرآنی دشتی تقویت می شوند، گفت: مردم و خیرین در حوزه های دینی نیز مشارکت بیشتری داشته باشند.
نادری بر ضرورت افزایش قاریان قرآن در سطح شهرستان تاکید کرد و افزود: افزایش قاریان قرآن در سطح جامعه که از تاکیدات مقام معظم رهبری است نقش بسزایی در تقویت مبانی دینی و کاهش آسیب های اجتماعی در سطح جامعه دارد.


   1396/12/8 15:30        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )