دوشنبه 27 اسفند 1397
اطلس اجتماعی در شهرستان دشتی تدوین شود (کدخبر: 2961)
اطلس اجتماعی در شهرستان دشتی تدوین شود عبدالله نادری در جلسه کارگروه اجتماعی شهرستان دشتی اظهار داشت: یکی از مسائل و دغدغه های اصلی کشور مسائل اجتماعی است که مقام معظم رهبری، ریاست جمهور و در سطح استان نیز استاندار بوشهر در جلسات مختلف همواره به این موضوع تاکید دارند.
وی با تاکید بر اینکه دستگاههای اجرایی به مقوله اجتماعی توجه جدی داشته باشند، افزود: ظرف مدت ده روزدستگاههای اجرایی معضلات مهم اجتماعی شهرستان در زمینه های مختلف احصاء و راهکارهای متناسب با آن نیز ارائه دهند.
نادری با اشاره به اینکه برای حل مشکلات اجتماعی شهرستان همه قشرها و مردم مشارکت داشته باشند، ادامه داد: بسترهای ازدواج پایدار در سطح شهرستان مهیا شود .
فرماندار دشتی اضافه کرد: برنامه های اجرا شده در حوزه اجتماعی بویژه برای نسل جوان باید هدفمند باشد و بتوانیم برنامه های متنوعی برای خانواده ها برگزار کنیم.
وی خاطر نشان کرد: با توجه پمپاژ وسیع دشمنان در فضاهای مجازی جهت تخریب بنیاد خانواده می طلبد خانواده ها اطلاعات خود را افزایش دهند که در همین راستا ضرورت دارد دوره های متناسب با نیاز خانواده ها برگزار شود.
نادری اضافه کرد: دانشگاههای شهرستان پژوهش های علمی خود را در زمینه آسیب های اجتماعی انجام دهند تا با انجام کار عملی شاهد پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی باشیم.
 


   1396/12/6 14:34        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )